dnes
Úterý - oblacno
8°C
zítra
Středa - obcasny-dest
9°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
10°C
Hasiči v Praze zasahovali kvůli větru u třiceti případů
V ulici Nuselská poškodila část stromu zaparkované auto. Foto: HZS hl. m. Prahy / Roman Půta

Hasiči v Praze zasahovali kvůli větru u třiceti případů

U třech desítek případů, které souvisely se silným větrem, zasahovali během včerejšího dne pražští hasiči.

vitr-1-4-2019 Nejvíce hasiče zaměstnávaly uvolněné plechy na střechách nebo pády stromů na komunikace," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Dost práce měli hasiči z odklízením stromu, který spadl v Nuselské ulici na zaparkované auto.

Lezci pražských hasičů pak museli zajistit uvolněný billboard na fasádě domu v Arabské ulici v Praze 6. Zásah navíc komplikoval dopravu na Evropské třídě.

S ohledem na silný vítr nebylo možné použít k zajištění uvolněné reklamy na domě výškovou techniku. Lezci billboard zajistili ze střechy domu," dodal Kavka.


Žena doma upadla, pomohli strážníci

Včera v 07:34

Volání o pomoc z bytu kamarádky zalarmovalo ženu, aby přivolala strážníky. Díky jejich pohotovému zásahu se zraněná žena dostala rychle do péče záchranářů. Hlídka se do bytu zraněné dostala přes balkon její sousedky.

Ztraceného chlapce našli u čaje a hamburgeru

16. listopadu 2019 ve 03:06

Na městskou policii se v úterý krátce po čtvrté hodině odpoledne obrátila vystrašená žena s tím, že se jí ztratil 8 letý syn. Byla s ním na procházce v parku Lesní Háj u sídliště Novodvorská, kde se projížděl na kole.

Vulgární opilec vyhrožoval strážnici školením

8. listopadu 2019 ve 12:19

Výtržnosti opilého muže na tramvajové zastávce v ulici Spálená včera po šesté hodině večer museli nedobrovolně snášet kolemjdoucí. Nejdříve všechny kolem slovně napadal a pak svou agresi přesměroval vůči přivolaným strážníkům. 

Učitelé stávkovali, žáci sprejovali. Radost jim zkazila seniorka

7. listopadu 2019 ve 20:46

Ve středu se některé školy připojily k celorepublikové stávce, a tak se šestice studentů rozhodla vyplnit volný čas „uměleckou“ tvorbou. Schovali se do vnitrobloku ulic Břevnovská, Patočkova a Bělohorská, kde si jich však naštěstí všimla starší žena a ta obratem zavolala na tísňovou...

Arogantní řidička spustila lavinu nadávek

3. listopadu 2019 v 09:29

V ulici K Milíčovu v Praze 11 ve čtvrtek zaparkovala bezohledná řidička svoje auto přímo v křižovatce, kde je zákaz zastavení, navíc před zraky strážníka. Bez okolků vystoupila z vozu a vypustila ven i svého malého pejska. Oba se pak pohybovali ve vozovce ignorujíce přítomnost...

V ulici K Barrandovu unikly chemikálie

31. října 2019 v 15:11

Dnes od 12:15 hodin zasahovaly jednotky hasičů v ulici K Barrandovu v Praze 5, kde došlo k úniku chemických látek na korbě menšího nákladního vozidla.

Rvačka v metru

31. října 2019 v 09:56

Nevinná žádost o místo ve vagonu metra skončila v úterý v deset hodin večer rvačkou. Muž neovládl své chování a před zraky cestujících pěstmi napadl jiného.

Místo pozdravu začal zvracet, přijel si pro něj otec

31. října 2019 v 06:51

Nepříjemný budíček zažil patnáctiletý mladík. Spícího na lavičce ho probudili strážníci. 

Další články
Nahoru