dnes
Neděle - zatazeno
20°C
zítra
Pondělí - polojasno
24°C
pozítří
Úterý - jasno
25°C
Pražské krimi

Hasiči v Braníku zachránili třináct lidí a dva psy při požáru ve vnitrobloku

V neděli 31. března od 5:33 hodin zasahovaly čtyři jednotky pražských hasičů u požáru v obytném domě v Branické ulici v Praze 4. Hořel odpad ve vnitrobloku domu.

Hasiči zachránili pomocí vyváděcích masek a výškovou technikou celkem 13 obyvatel domu a dva psy. Na likvidaci požáru byl nasazen 1 C proud, po lokalizaci hasiči odvětrali společné prostory objektu. V 6:26 hodin se lidé mohli vrátit do svých domovů. Požár způsobil škodu 150 000 korun, příčina se vyšetřuje.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru