dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Hasiči, policisté a záchranáři ukážou jinou tvář: budou chránit vlastní branku
Hasiči v hokejové akci. Foto: hzscr.cz

Hasiči, policisté a záchranáři ukážou jinou tvář: budou chránit vlastní branku

Kdo bude chtít vidět příslušníky složek integrovaného záchranného systému hlavního města Prahy v netradiční akci, měl by příští týden vyrazit do olympijského parku na Letné.

V Olympijském parku SOČI – LETNÁ se u příležitosti probíhajících her v Rusku uskuteční ve čtvrtek 20. února hokejový turnaj hasičů, policistů a záchranářů.

„Přijďte fandit a přesvědčit se, že sport je nám blízký! Fanděte nám a společně budeme fandit i našim olympionikům,“ zvou na turnaj organizátoři.

Hokejový turnaj

Kde: Olympijský park SOČI – LETNÁ 2014
Kdy: čtvrtek 20. 2. od 14:30 do 17:30 hodin.
Kdo: Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru