dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Hasiči měli napilno. Nejen čarodějnické ohně, ale i dětská hra způsobila požáry

Téměř k 50 případům vyjeli včera pražští hasiči. Očekávaný nárůst výjezdů se potvrdil, běžně jich je kolem 25.

V Praze 16 se vznítil v půl deváté strom od ohně, v Údolní ulici v Praze 4 byla jednotka hasičů vyslána k údajnému požáru střechy. Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jednalo o pálení čarodějnic na sousedním pozemku. Po půl jedenácté v Praze 17 hasiči uhasili doutnající ohniště po pálení čarodějnic, stejně jako po 23 hodině v Praze 5.

Ve dvě hodiny ráno v Praze 11 jednotka HZS Praha likvidovala pomocí tlakové vody požár odpadu na ploše 3×1m. Příčina vzniku požáru souvisí s pálením čarodějnic, případně se mohlo jednat o úmyslné zapálení.

Čarodějnické ohně nebyly jediným důvodem požárů. Krátce před šestou hodinou vyjížděli hasiči z centrály a Smíchova k požáru zděné chaty, který byl způsobený hrou třináctiletého chlapce. Další chlapec, v 18 hodin v Praze 16 plynovým zapalovačem podpálil chatu. Při požáru došlo k jeho zranění a popáleninám na horních končetinách a hlavě.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru