dnes
Čtvrtek - skorojasno
26°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
30°C
Letní Praha

Hard Rock Cafe slaví Den nezávislosti. Celý týden bude servírovat speciální Freakshake

Hard Rock Cafe se chystá na velkou oslavu a návrat ke svým kořenům, čeká ho svátek Dne nezávislosti, 4. července. Slavit se bude celý týden, od soboty 1. do neděle 9. července bude u této příležitosti servírován speciální Freakshake. Tento obří sladký nápoj bude návštěvníkům připomínat americké základy tohoto legendárního řetězce.

Přímo v úterý 4. července se pak celá restaurace zahalí do americké výzdoby, bude připraven fotokoutek a od 22 hodin zahraje DJ Tomáš. Pro návštěvníky s americkým pasem bude připraven dezert zdarma.

Mléčné koktejly jsou něco jako americké dědictví, a tak je Hard Rock Cafe servíruje jako součást své klasické nabídky. Na jediný týden ale nabídne speciální nový Freakshake.

Koktejl s vanilkovou příchutí a jahodovým sirupem je ozdoben slanými preclíky a sladkým popcornem, navrch dochucený šlehačkou a kouskem skvělého čokoládového brownie. Tuto sladkou bombu, servírovanou ve sklenici, si můžete vychutnat za zvuku speciálního soundtracku, který se bude ozývat namísto typického Hard Rock mixu ze všech obrazovek a reproduktorů po celém Hard Rock Cafe. Na oslavu Ameriky tak uslyšíte ty nejznámější americké hudebníky.

Co:      Hard Rock Cafe oslavuje 4. července s Freakshakes

Kdy:    od soboty 1. do neděle 9. července

Kde:    Hard Rock Cafe, Malé náměstí 3, Praha 1


Bublinky na náplavce

Včera v 08:37

Oslava léta a vína 20. července na náplavce Rašínova nábřeží. Kromě klasických vín představí i jemné bublinky, svěží ovocná frizzante, svůdná prosecca, noblesní sekty, či šarmantní spumante.

Koncert pro park se bude v Praze 13 konat už poosmnácté, tradičně vystoupí několik hudebníků

16. července 2019 ve 14:35

Tečkou za prázdninami a dovolenými bude Koncert pro park. Akce pro celou rodinu pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky se bude konat v Centrálním parku v neděli 1. září již poosmnácté, letos od 13 do 22 hodin.

Dnes: Praha 2 zve na koncert na Bastionu

16. července 2019 ve 13:56

Celkem šest koncertů ve druhém pololetí letošního roku připravila na Bastionu v Praze 2 radnice druhé městské části. Koncerty jsou zdarma.  Dnešní koncert se koná venku, začátek v 18 hodin.

Praha 6 zve na sousedskou středu

16. července 2019 v 11:14

Tento týden ve středu vás od 14 do 20 hodin na Šesťáku čeká broušení nožů, stánek se zeleninou a sousedský vetešák.

Přijďte si zaběhat na prázdninový Podnuselák

15. července 2019 ve 22:48

Pravidelného sousedského běhu na 5 km se mohou účastnit nejen trénovaní běžci, ale i úplní začátečníci. Pro děti nebo vnoučata běžců a běžkyň bude připravena kratší varianta běhu o délce 2,5 km. Nejde o výkony, ale o budování přátelské sousedské komunity.

Na Večírek u piana zve Praha 11

15. července 2019 v 11:24

Neformální večírek u piana proběhne ve čtvrtek 18. července od 18 hodin u pianina v parku u Chodovské tvrze.

Praha 6: Senioři mají volný vstup na Petynku

15. července 2019 v 10:47

Radnice šesté městské části připravila pro seniory od června volný vstup na koupaliště Petynka.

Máte krásně rozkvetlou zahrádku nebo balkon? Fotosoutěž Prahy 13 pokračuje

15. července 2019 v 10:19

Bydlíte v Praze 13 a máte rozkvetlou předzahrádku nebo zahrádku, nebo je váš balkon samý květ? Posílejte fotografie a přihlaste se do soutěže.

Léto s živou hudbou v Praze 15 zve ve čtvrtek na koncert

15. července 2019 v 08:16

Pokud máte rádi hudbu pod širým nebem, připravila Praha 15 pravidelné hudební koncerty po celé léto. Koncerty se konají v Pivovaru Hostivar za příznivého počasí a začínají v 19 hodin.

V Praze 2 lze v létě využít téměř dvacet hřišť a fitness parků pro děti i dospělé

12. července 2019 v 07:25

Nově je pro sportovní vyžití vícegenerační fitpark Neklanova, který vybudovala Praha 2 za finanční podpory hlavního města. Je vhodný k procvičen celého těla dospělých a ke cvičení dětí od osmi let.   

Další články
Nahoru