dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Letní Praha

Hard Rock Cafe slaví Den nezávislosti. Celý týden bude servírovat speciální Freakshake

Hard Rock Cafe se chystá na velkou oslavu a návrat ke svým kořenům, čeká ho svátek Dne nezávislosti, 4. července. Slavit se bude celý týden, od soboty 1. do neděle 9. července bude u této příležitosti servírován speciální Freakshake. Tento obří sladký nápoj bude návštěvníkům připomínat americké základy tohoto legendárního řetězce.

Přímo v úterý 4. července se pak celá restaurace zahalí do americké výzdoby, bude připraven fotokoutek a od 22 hodin zahraje DJ Tomáš. Pro návštěvníky s americkým pasem bude připraven dezert zdarma.

Mléčné koktejly jsou něco jako americké dědictví, a tak je Hard Rock Cafe servíruje jako součást své klasické nabídky. Na jediný týden ale nabídne speciální nový Freakshake.

Koktejl s vanilkovou příchutí a jahodovým sirupem je ozdoben slanými preclíky a sladkým popcornem, navrch dochucený šlehačkou a kouskem skvělého čokoládového brownie. Tuto sladkou bombu, servírovanou ve sklenici, si můžete vychutnat za zvuku speciálního soundtracku, který se bude ozývat namísto typického Hard Rock mixu ze všech obrazovek a reproduktorů po celém Hard Rock Cafe. Na oslavu Ameriky tak uslyšíte ty nejznámější americké hudebníky.

Co:      Hard Rock Cafe oslavuje 4. července s Freakshakes

Kdy:    od soboty 1. do neděle 9. července

Kde:    Hard Rock Cafe, Malé náměstí 3, Praha 1


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru