dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih
4°C
Hard Rock Cafe slaví 46. narozeniny, v Praze vystoupí Alice Springs
Hard Rock Cafe Praha. Foto: archiv

Hard Rock Cafe slaví 46. narozeniny, v Praze vystoupí Alice Springs

V pražském Hard Rock Cafe na Malém náměstí budou ve středu 14. června probíhat celodenní oslavy 46. narozenin značky, které večer vyvrcholí koncertem.

Od 11:30 do 12:30 budou mít hosté možnost objednat si legendární burger za 71 korun. Po celý den budou v nabídce jen za 100 korun whiskey s kolou, Cuba Libre, Gin Tonic a Screwdriver.

Večer se bude slavit hudbou. Narozeninový dort přijde rozkrojit kapela Alice Springs Blues Band, koncert pak začne v osm hodin a vstup je zdarma. Pro všechny bude připravený fotokoutek a spousta narozeninových překvapení.

Historie Hard Rock Cafe

V pondělí 14. června 1971 otevřeli dva američané milující hudbu, Isaac Tigrett a Peter Morton, první pobočku Hard Rock Cafe na světě. Bylo to v Londýně a ze značky se brzy stal celosvětový fenomén, se kterým se spojují ty největší hudební hvězdy.

Isaac s Peterem později získali kytaru od Erica Claptona a ta se stala prvním kouskem do rozsáhlé sbírky hudebních memorabílií, které můžete obdivovat vystavené v každé pobočce Hard Rock Cafe. V Praze se tak můžete vyfotit třeba u overalu zpěváka Prince nebo kostýmu samotné Madonny.


Rádio Expres FM představuje netradiční večerní show a nového moderátora Martina Vévodu

11. ledna 2018 v 11:47

Pražské rádio Expres FM zahajuje rok 2018 velkými změnami. Programové schéma od ledna doplňuje nová večerní show Večer na Expres FM pod taktovkou moderátorské dvojice Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík. Večerní show bude Expres FM vysílat každý všední den od 17 do...

Provokují: Politici, homosexuálové, pravdoláskaři, Brňáci, pražská kavárna, uprchlíci i Romové patří na Jatka!

10. ledna 2018 v 08:41

Patří politici, homosexuálové, intelektuálové, Brňáci, pražská kavárna nebo dokonce děti na Jatka? Rozhodně ano! Jatka78 v nové kampani reagují na aktuální situaci, kdy čeští politici a představitelé státu rozdělují společnost. Místo pro nové umění v pražských Holešovicích naopak vyzývá k tomu,...

Napůlkočkanapůlpes. Netradiční hrdina pobaví děti i dospělé

10. ledna 2018 v 08:08

Přední tlapky kočičí a zadní psí. Na zadečku dva ocásky, na hlavě jedno ucho vztyčené a druhé visící. Kožíšek napůl mourovatý, napůl hnědorezavý. Kouzelné vyprávění pro děti i dospělé je doplněné nádhernými ilustracemi od Lucie Dvořákové.

Otec pražské kanalizace W. H. Lindley

8. ledna 2018 v 07:00

Jméno Wiliama H. Lindleye, tvůrce pražské kanalizační sítě, se nesmazatelně zapsalo do historie hlavního města, ale i do dějin evropského technického myšlení. Zemřel na selhání srdce 30. prosince 1917 v Putney u Londýna. V Praze působil na přelomu 19. a 20. století. Složitost řešení odvodnění...

Další články
Nahoru