Dnes Pátek - zatazeno 26°C
Zítra Sobota - oblacno 22°C
Pátek 20. 5. 2022
Svátek má Zbyšek
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Hard Rock Cafe představilo burger inspirovaný Messim, k dostání je i v Praze
Lionel Messi a Messi Burger. Foto: HRI

Hard Rock Cafe představilo burger inspirovaný Messim, k dostání je i v Praze

Hard Rock Cafe představilo zbrusu novou položku na menu - Messi Burger - který je součástí probíhající kampaně Hard Rock International „LIVE GREATNESS“ ve spolupráci s fotbalovou legendou Lionelem Messim. Od 1. března je tento burger, na jehož receptuře se Messi osobně podílel, k dostání v restauracích Hard Rock Cafe po celém světě. Včetně té pražské na Malém náměstí.

Messi Burger má deset ingrediencí. Obsahuje dvojitou porci mletého hovězího masa, sýr provolone, chorizo, zkaramelizovanou červenou cibuli s pikantní uzenou omáčku Hard Rock podávanou na opečené housce s natrhaným římským salátem a vyzrálými rajčaty. Messi Burger je k dostání za 295 korun.

„Je nám ctí posunout naše partnerství se světově uznávanou fotbalovou hvězdou Lionelem Messim a kampaň LIVE GREATNESS na další úroveň, a to rovnou prostřednictvím Messiho vlastního pohledu na naše Legendary Steak Burgers,“ uvedl Jon Lucas, COO společnosti Hard Rock International.

„Jsme nadšení, že můžeme na našem trávníku přivítat fanoušky Hard Rocku a Messiho, aby ochutnali burger inspirovaný Messiho oblíbenými chutěmi a zprostředkovali jim tak nezapomenutelný zážitek," dodal.

Hard Rock Cafe provozuje kavárny po celém světě, jenž ročně navštíví miliony hostů. První Hard Rock Cafe bylo otevřeno v Londýně v roce 1971. Značka poté expandovala do velkých měst jako je New York City, Los Angeles, Chicago, Miami, Paříž, Sydney a dalších. 

O LIVE GREATNESS

V roce 2021 se Messi spojil s Hard Rockem v rámci kampaně s názvem LIVE GREATNESS, která je zaměřená na fanoušky fotbalu a hlavně lidi, kteří si umějí užívat život. Cílem kampaně je inspirovat a vyzývat své zákazníky, aby si plně užívali života prostřednictvím zábavy a hlavně jídla. 

Více informací: https://www.hardrockcafe.com/


Autor: puc

Lidé s roztroušenou sklerózou se dostanou rychle k nové léčbě

Včera ve 12:42

Tisíce pacientů s roztroušenou sklerózou (RS) se od jara tohoto roku dostanou rychleji k novým a účinným lékům. Zdravotní pojišťovny začaly hradit některé léčivé přípravky, které mohli neurologové svým pacientům nasazovat až v pozdějších fázích nemoci. Nyní lékaři na nic nečekají a pokud tzv....

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Albertovský den podpoří pacienty po úrazech mozku

14. května 2022 v 19:49

Chcete se pobavit, zasoutěžit si a zároveň proniknout do života lidí po poškození mozku? Zajímá vás, jak nejlépe pečovat o pacienty po úrazech mozku a cévních mozkových příhodách a jak je pomoci začlenit zpět do běžného života? Nenechte si ujít Albertovský den, který 18. května pořádají Klinika...

Další články
Nahoru