dnes
Středa - jasno
12°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - jasno
10°C
Hard Rock Cafe Praha oslaví narozeniny koncertem kapely hrající hity Roxette, vstup je zdarma
Kapela The RockSet vystoupí v Hard Rock Cafe Praha. Foto: archiv

Hard Rock Cafe Praha oslaví narozeniny koncertem kapely hrající hity Roxette, vstup je zdarma

Návštěvníky, kteří přijdou v úterý slavit 9. narozeniny pražského Hard Rock Cafe, čeká živé vystoupení velice kapely The RockSet – World Roxette Tribute Band. 

Působení The RockSet je od samého počátku existence kapely charakterizováno velkou dávkou přirozenosti, vlastní invence, energie a radosti, která se přenáší na publikum. Kapela získala uznání díky vysoké úrovni, dynamičnosti a svému jedinečnému přístupu k interpretaci repertoáru kapely Roxette. Koncert začne ve 20 hodin.

Po dvadvacáté hodině pak kapelu v podniku na Malém náměstí v Praze 1 vystřídá DJ Aleš Matoušek, a aby oslava byla kompletní, mohou se návštěvníci těšit také na speciální narozeninový dort.


Křeslo pro hosta. Na akci k výstavě Po stopách osmiček v Praze 3 zve radnice

Včera v 08:58

K výstavě Po stopách osmiček v Praze 3 připravila radnice i v listopadu řadu doprovodných akcí. Další z nich bude Křeslo pro hosta ve středu 21. listopadu od 18 hodin v Atriu. Hostem moderátora Jiřího Vaníčka bude herec a dabér Jiří Schvarz.

Kapela The Tap Tap připravuje Mikulášskou

Včera v 07:13

Kapela The Tap Tap připravuje každoroční Mikulášskou. Letošní ročník vychází opět na 5. prosince, tedy na den, kdy ulicemi budou pobíhat Mikulášové, čerti a andělé. Koncert se bude již potřetí konat ve Foru Karlín.

Černý racek přilétá. V Hybernii se bude vzpomínat nejen na Oldřicha Veselého

12. listopadu 2018 v 11:32

Černý racek je jedna z nejlepších rockových skladeb, kterou napsal Oldřich Veselý, autor mimo i písně Válka je vůl a mnoha dalších. 13. listopadu by se dožil sedmdesáti let. Bohužel to nestihl, protože v lednu letošního roku zemřel. Odešla tak velká rocková legenda.

Tóny Vinohrad zvou na velikány světové hudby

12. listopadu 2018 v 08:22

Koncert připravený radnicí druhé městské části uslyšíte v Gröbově vile ve středu 14. listopadu v 19. hodin.

Výstavu Břetislava Bendy najdete ve Skleňáku

10. listopadu 2018 v 07:50

Ve čtvrtek se v Galerii Skleňák konala slavnostní vernisáž výstavy „Sochař republiky – Břetislav Benda“. Ta mapuje práci nejvýraznějšího sochaře 20. století Břetislava Bendy.

Další články
Nahoru