dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Pražská politika

Haló, tady Hadrava: Radní na konferenci přes čtvrt hodiny stál a mlčel

Úsměvnou až tragikomickou situaci nabídnula dnešní tisková konference na magistrátu k aktuálnímu dění kolem taxislužby.

Před novináře předstoupili s dvacetiminutovým zpožděním primátorka Adriana Krnáčová, předseda Asociace koncesionářů v taxislužbě Karel Holcman a také Libor Hardava (ANO, radní odpovídající za oblast bezpečnosti a prevence kriminality).

hadrava-radni-nahled

Libor Hadrava

Po představení všech řečníků přednesli úvodní slovo jen Krnáčová a Holcman. Hadrava nic. Po té již následovaly otázky novinářů, při kterých se o odpovědi dělili primátorka a šéf taxikářů. Hadrava zase nic. Minuty ubíhaly, radní se usmíval, ale ke slovu se nedostal. Když se po zhruba dvaceti minutách schylovalo k závěru konference, už to asi nevydržel, a aniž by byl přímo vyzván, navázal na jednu z odpovědí primátorky. Ve zhruba třiceti „sekundách slávy“ pohovořil Hadrava o letních kontrolách taxikářů.

Jestli se při konferenci na pana radního omylem zapomnělo, zda šlo o záměrnou ignoraci nebo jestli se s ním počítalo jen na doplnění počtu, aby nebyl řečnický pultík opuštěn, jsme doposud nezjistili.

Čtěte také:

Praha už nechce plošné zkoušky taxikářů, prověřovat bude jen hříšníky


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru