Dnes Čtvrtek - jasno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dětská Praha

Halloweenská zábava v Galerii Butovice

V neděli 5. listopadu se bude v Galerii Butovice od 14 hodin slavit Halloween – ne tak strašidelný, jako spíš zábavný a pohodový. Kouzelník Pan Kravata předvede fascinující kouzla, balonkovou show a uvede halloweenský karneval. Děti, které nebudou mít masku nebo ji naopak budou chtít vylepšit, mohou přijít do stánku s malováním na obličej. 

V průběhu odpoledne bude možné vysoutěžit různé ceny ve výzvách Pana Kravaty nebo v Pestrém kole odměn. Na pódiu vystoupí také hudební duo Ben & Mateo, mladí umělci, kteří na 40 minut rozveselí Galerii Butovice popovými písněmi.

V 16:15 zakomponuje Pan Kravata do své kouzelnické show soutěže. Výherci budou odměněni cenami, které věnují obchody z nákupního centra. Dárek však může získat každý, kdo bude mít aplikaci Moje Galerie Butovice a zastaví se u digitálního kiosku s názvem Pestré kolo odměn. V interaktivní hře mohou návštěvníci vyhrát nejen věcné ceny, ale například i kredity do aplikace, které se dají proměnit na slevy do vybraných obchodů v Galerii Butovice.

O hodinu později bude na programu halloweenský karneval, kam jsou zvány všechny pohádkové a superhrdinské postavy, kostýmy zvířátek nebo jakékoli další masky. „Kdo nebude mít kostým, může přijít ke stánku, kde budou vizážistky malovat na obličej. Facepainting bude přizpůsobený duchu Halloweenu, ale na přání budou i klasické motivy jako motýl nebo tygřík,“ uvádí marketingová manažerka Galerie Butovice Linda Horáčková a doplňuje, že je samozřejmě možné přijít i bez kostýmu.

Mezi kouzelnickou show a halloweenským karnevalem vystoupí na pódiu v 15:15 hudební duo Ben & Mateo a zpříjemní návštěvníkům 40 minut svými popovými písničkami. Benedikt Kis a Mateo Klimek jsou mladí umělci, kteří v roce 2021 vydali album Až ke hvězdám. Kmotřenkou tohoto alba byla Lucie Bílá. V tomtéž roce se podíleli na mezinárodním projektu SayHi, který bojuje proti šikaně, a stali se dokonce tváří tohoto projektu. Na závěr hudebního vystoupení bude probíhat autogramiáda a Ben s Mateem jistě neodmítnou ani focení s fanoušky a fanynkami.Autor: Alo

Hurá na prázdniny s indiány

Včera v 09:51

Poslední dny před koncem školního roku si děti mohou užít s indiány. Od 15 hodin budou připraveny indiánské týpí, workshop bubnování, malování na obličej indiánskými styly.

Letní scéna Prahy 10 na Skalce

10. června 2024 ve 20:49

V parčíku u Aldašínské se koná program pro děti i dospělé. Tento týden jsou připraveny Automat na filmy a Diskotéka na kolečkách.

Praha 2: Den prevence

10. června 2024 ve 12:29

Přijďte se pobavit a dozvědět se o prevenci kriminality a krizových situací! Čekají vás hry, zábava a spousta skvělých nápadů, jak smysluplně trávit volný čas sportem, kreativními aktivitami a učením.

Navštivte Dobrodružné hřiště Na Kocínce

7. června 2024 v 16:58

V neděli 9. června v 16 hodin se budou moci zájemci seznámit s provozem Dobrodružného hřiště Na Kocínce v Praze 6.

Pohádkový Čimický háj

6. června 2024 v 15:21

Akce se koná v sobotu 8. června od 10 hodin a je zdarma.

Běžecký závod v Dolních Počernicích

4. června 2024 v 07:26

Závod se koná v zámeckém parku v soboru 8. června. Během celého dne si můžete spolu se svými dětmi prohlédnout policejní techniku, výstroj mnoha policistů a vyzkoušet různé policejní činnosti.

Pohádky na Dvorečku: Plaváček

4. června 2024 ve 04:30

Praha 9 zve děti, rodiče i prarodiče na pohádky pro nejmenší. Pohádky na Dvorečku jsou zdarma a začíná se v 16 hodin. Hraje se v Jandově 4, v Praze 9.

Žáci soutěžili O Putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Prahy 2

3. června 2024 v 09:21

Apolinářská zahrada se minulý týden již pošesté proměnila v dějiště soutěže O Putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Prahy 2 ve střelbě ze vzduchovky.

Dětský sportovní den v Praze 15

1. června 2024 ve 14:31

Sportovní dovednosti si děti mohou vyzkoušet v úterý 4. června před Švehlovou sokolovnou.

Žluté lázně oslaví s dětmi jejich den

31. května 2024 v 11:16

Oslava Dne dětí se blíží a v areálu Žluté lázně v Podolí se malí návštěvníci rozhodně nebudou nudit. Již tuto neděli 2. června čeká hosty zábavné odpoledne s projektem U vody bez nehody Policie ČR. Kromě zajímavých ukázek se nejmenší mohou těšit na spoustu aktivit a zábavy s preventivní tématikou,...

Živá kuřátka v mateřských školách Prahy 4

31. května 2024 v 10:06

Mateřské školy MŠ Plamínkové, Sedlčanská, Kotorská a Plamínkové 2 se zapojily do projektu „Líhneme ve školce“.

Dětská pouť v Kateřinské zahradě

30. května 2024 ve 14:46

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy zve především rodiče a děti na Dětskou pouť do Kateřinské zahrady.

Další články
Nahoru