Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 8°C
Středa 29. 3. 2023
Svátek má Taťána
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Hádka skončila napadením ženy, strážníky volal soused

Se slovy „To jedete asi na mě“ se hlídce před vchodem do domu přihlásil muž, který zároveň sdělil, že se pohádal s partnerkou a ta ho nechce pustit do bytu pro klíče a doklady.

Soused, který strážníky přivolal, vypověděl, že ho probudila rána a pak přiběhla žena z bytu o patro výš s tím, že ji přítel bije a žádala o pomoc. Proto vytočil linku 156 a počkal s ní v jeho bytě. Napadená 39letá žena hlídce sdělila, že ji přítel bil pěstmi do hlavy, a tahal ji po zemi za vlasy. Na základě zjištěných informací strážníci přivolali záchrannou službu a státní polici, která si případ převzala k dořešení.


Autor: TZ, red

Na Smíchově srazil vlak muže, vyprostili ho hasiči

Dnes v 11:32

Jednotka pražských profesionálních hasičů a jednotka hasičů Správy železnice zasahovaly v pondělí 27. března po 19 hodině na železničním viaduktu v Nádražní ulici v Praze 5 u střetu muže s vlakem.

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

27. března 2023 ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. března 2023 ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Další články
Nahoru