dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Habrovka: Rodinný festival divadla a hudby

Festival se bude konat tradičně první týden v červnu, v pátek 3. a sobotu 4. června.

Letošním headlinerem bude v Berlíně žijící americká vokalistka Donna Brown, která představí s Her Golden Gospel Pearls harlemskou gospelovou scénu.

Z českých kapel se můžete těšit na unikátní spojení Mária Biháriho s Vladimirem 518, Už jsme doma, The Plastic People of the Universe – New generation, Shum Davar, Beatu Bocek, Les Gars D'En Bas a další Z divadel se pak představí Squadra Sua, DIvadlo Toy Machine, Divadlo Minor a další.

Jednotné vstupné na oba dny festivalu 220 korun, děti do 12 let zdarma. Pejsky i kočky nechte doma.

Program a podrobné informace najdete ZDE.

Program pro děti v sobotu dopoledne od 10 hodin ZDE.

U Habrovky 66/2, Praha 4.


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru