dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - polojasno
5°C
Pražská politika

Granty pro zlepšení životního prostředí

Rada hl. m. Prahy na svém dnešním zasedání schválila grantový plán pro oblast životního prostředí. Pro letošní rok je z rozpočtu hlavního města Prahy pro účely tohoto grantového řízení vyčleněna částka 11 miliónů korun a rozdělí si ji celkem 52 žadatelských subjektů.

Předložené žádosti hodnotili odborníci z odboru městské zeleně a odpadového hospodářství a odboru životního prostředí Magistrátu hl. m. Prahy. Žádosti, které splňovaly jak obsahovou stránku, tak i formální náležitosti, byly následně předloženy Komisi Rady hl. m. Prahy pro udělování grantů v oblasti životního prostředí.

Hlavnímu městu Praze bylo předloženo celkem 177 žádostí o grant od 109 různých žadatelů. Celková suma požadovaných finančních prostředků činila téměř 36 milionů korun.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru