Dnes Středa - skorojasno 31°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Granty na opravu domovního fondu

Až do 12. března je možné podávat na radnici Prahy 1 žádosti o granty na opravu domovního fondu. Podpořeny budou opravy fasád, oken, střech, případně sanace vlhkosti.

Program, který funguje od roku 2008, už aktivity majitelů domů podpořil celkovou částkou ve výši čtvrt miliardy korun. Maximální výše Grantu pro jednoho žadatele je 1 000 000 korun.

„Cílem je zlepšit kvalitu bydlení v naší městské části," uvedl radní Jan Votoček, do jehož gesce tyto granty spadají.

Žádost se všemi povinnými přílohami v zalepené a označené obálce musí být odevzdána do podatelny radnice Prahy 1 do pátku 12. března 2021 do 12 hodin. 30. března komise žádosti vyhodnotí a následně předá do Rady MČ Praha 1, odkud budou případně dále předány Zastupitelstvu MČ Praha 1. Do 30. června proběhnou podpisy smluv s úspěšnými žadateli, granty se vyplatí ve dvou částech v červenci a prosinci.

Více informací najdete zde.


Autor: TZ, red

Dar radnice Pohotovostní motorizované jednotce

Včera ve 20:03

Předsedkyně Výboru pro bezpečnost zastupitelstva Prahy 4 Lucie Michková předala v sídle Pohotovostní motorizované jednotky Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy věcný dar v celkové hodnotě téměř 20 tisíc korun. Jedná se o 17 kusů speciálních taktických nosítek pro rychlou evakuaci...

Další články
Nahoru