dnes
Úterý - obcasny-dest
10°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
11°C
Pražská politika

Grantové řízení pro oblast prevence kriminality

Pravidla pro městský program prevence kriminality na rok 2016 schválila ve středu Rada hl. m. Prahy. Předpokládaný objem finančních prostředků na granty pro oblast prevence kriminality je 12 milionů korun, konečná částka bude známá po schválení rozpočtu na rok 2016.  

O grant se mohou ucházet nestátní neziskové organizace, Městská policie hl. m. Prahy, městské části hl. m. Prahy, organizační složky státu, případně  další subjekty. Pro rok 2016  jsou vyhlášena tři témata : „Sociální prevence“, „Situační prevence“ a „Informování občanů a vzdělávání prostřednictvím tištěných materiálů a informačních kampaní“ a obsahové zaměření projektů žadatelů o grant musí tématům odpovídat.

Schválená Pravidla pro městský program prevence kriminality na rok 2016 v hl. m. Praze budou k dispozici na portálu praha.eu, žádosti o grant bude možné podávat od 19. října do 13. listopadu.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru