dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - oblacno
3°C
pozítří
Úterý - zatazeno
1°C
Koronavirus

GHC Genetics rozšiřuje otevírací dobu u tří odběrových míst

GHC Genetics provozuje na území hlavního města Prahy celkem 5 odběrových míst. Jedno ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha přímo v letištní hale mezi terminály 1 a 2. Další provozuje v kooperaci s hlavním městem Prahou. Jedná se o odběrové místo na Václavském náměstí, na Vítězném náměstí, blízko vodní Nádrže Džbán (DRIVE-IN) a na Výstavišti Holešovice (DRIVE-IN). 

U posledních tří zmíněných rozšiřuje otevírací dobu, která bude nově od pondělí do neděle od 8:00–18:00 hodin. Tato tři odběrová místa fungují jen na základě rezervačního systému, na rozdíl od odběrového místa na Letišti Václava Havla a na Václavském náměstí, kam člověk může přijít v rámci otevírací doby bez objednání.

Rozšířená otevírací doba na odběrovém místě Džbán DRIVE-IN (Nad Lávkou 672/5, Praha 6) bude od 3. listopadu nově od pondělí do neděle (8:00–18:00 hodin). Od 6. listopadu pak bude nově ve stejném rozmezí i na odběrových místech na Vítězném náměstí a na Výstavišti Holešovice DRIVE-IN. Všechna tato odběrová místa jsou určena jak pro osoby s E-žádankou, tak i pro samoplátce. Tato tři odběrová místa fungují výhradně na základě rezervačního systému.

Samoplátci si mohou vyplnit  před odběrem naši elektronickou žádanku přes link: https://www.covid-ghc.com. Díky ní se výrazně zjednodušuje administrativní proces v rámci odběru jak pro testované osoby, tak i pro naše pracovníky.  

Na všech těchto odběrových místech si mohou lidé nechat provést standardní PCR test, dále imunochromatografický test (test na protilátky) a samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Ceny pro samoplátce budou: 1750 korun za PCR test a 700 korun za test na protilátky. Výsledek testu obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku.

Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR ve více jazykových mutacích je možné vystavit za poplatek 550 korun. Platbu lze hradit v Kč/EUR, jen na odběrových místech v režimu DRIVE-IN lze platit jen kartou či jinými zařízeními, které umožňují bezkontaktní platbu. Na Letišti Václava Havla a na Václavském náměstí je možné si také nechat udělat Expres PCR test s vyhodnocením do 2 hodin za cenu 7500 korun.

Pro jakékoliv dotazy k našim odběrovým místům nás mohou zákazníci kontaktovat na COVID lince (+420) 739 500 500, která je v provozu od 6:00–24:00, nebo na emailu covid@ghc.cz.


Praha 9: Detekce teploty příchozích do institucí

22. listopadu 2020 v 19:33

Praha 9 instalovala detekční rámy a kamery měřící teplotu příchozích v základních a mateřských školách – termokamery v ZŠ Novoborská, ZŠ Litvínovská 600 a MŠ Veltruská, rám v ZŠ Litvínovská 500. Stejná zařízení připravuje devátá městská část v MŠ U Vysočanského pivovaru a ústavu Sociální služby...

Senioři v nemocnici sv. Alžběty dostali dárky

21. listopadu 2020 v 09:50

Ve středu navštívila místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija nemocnici svaté Alžběty a předala personálu dárky pro dlouhodobě hospitalizované seniory.

Provozujete restauraci, kavárnu, bistro? Napište na radnici

19. listopadu 2020 v 15:09

Pokud se váš podnik nachází na území Prahy 5 a máte otevřené výdejní okénko či fungující rozvoz, můžete napsat na emailovou adresu: tomas.haas@praha5.cz.

Výuka na dálku v Praze 15. Radnice připravila dotazník pro rodiče

17. listopadu 2020 ve 20:13

Radnice Prahy 15 se obrací na rodiče s prosbou o pomoc při zpětné vazbě na distanční výuku,. Tentokrát se bude týkat 2. vlny pandemie, a i nyní bude formu dotazníku.

Klub Rodina pomáhá

17. listopadu 2020 v 07:31

Ve spolupráci s Potravinovou bankou poskytuje od jara Virtuální klub Rodina Prahy 13 potravinovou pomoc. Zaregistrovat se může každá rodina, která prožívá těžké období např. kvůli ztrátě zaměstnání, náročné onkologické léčbě.

Další články
Nahoru