dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská kultura

Galerie hlavního města Prahy nabízí nově vstupenky v síti Ticketpro

Galerie hlavního města Prahy (GHMP) nově poskytuje návštěvníkům také možnost zakoupit si vstupenky na kteroukoli výstavu, kterou pořádá, v předprodeji sítě Ticketpro. Vstupenka je vždy platná ode dne zakoupení do konce konkrétní výstavy.

„Věříme, že milovníci výtvarného umění tuto možnost ocení, ať již půjdou na výstavu sami, nebo budou chtít věnovat vstupenku třeba jako dárek. Rozšířením prodejních míst vstupenek do našich objektů chceme vyjít vstříc všem, kteří se běžně v centru města nepohybují,“ řekla k novince ředitelka GHMP Magdalena Juříková.

„Pokud budou mít naši návštěvníci o tuto službu zájem, zvažujeme do budoucna také e-ticket, kdy si každý může vytisknout vstupenku v pohodlí domova,“ dodává.

Galerie hlavního města Prahy každoročně pořádá řadu výstav. V současné době spravuje osm objektů. Většina z nich se nachází v historickém centru Prahy. Jedná se o Dům U Kamenného zvonu, Dům U Zlatého prstenu, Městská knihovna, Colloredo-Mansfeldský palác a Dům fotografie. Na Hradčanech je to Bílkova vila a neméně lákavou lokalitou je Zámek Troja.

Z mimopražských objektů mohou zájemci navštívit dům Františka Bílka v Chýnově u Tábora. Už třetím rokem lze ve Veletržním paláci navštívit expozici dvaceti velkorozměrných pláten cyklu Slovanská epopej od Alfonse Muchy.


Další články
Nahoru