Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Galerie Harfa nabídne vánočním trhovcům volné prodejní jednotky

Obchodní centrum Galerie Harfa poskytne zdarma několik plně vybavených prodejních jednotek vybraných obchodníkům, kteří přišli o příležitost prodeje na tradičních vánočních trzích. Chce podpořit malé prodejce, kteří do příprav vložili svůj vlastní kapitál, energii, čas a snahu udělat všem spoluobčanům Vánoce o trochu hezčí. 

„Opět všichni prožíváme složité období. A s blížícími se vánočními svátky, které jsou už druhým rokem silně pod vlivem pandemie, na nás vše dopadá ještě více a emotivněji.  Včerejší informace o zrušení vánočních trhů nás zasáhla. A protože i my jsme museli přistoupit k mnoha restrikcím a víme, jak jsou bolestivé, chceme nabídnout pomocnou ruku dotčeným obchodníkům,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Zájemci o pronájem se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@galerieharfa.cz.
Autor: TZ, red

V Letňanech zasedne kontrolní výbor

Dnes v 06:30

Ve středu 7. června v 18 hodin bude v Praze 18 jednat kontrolní výbor.

Školní psychologové dorazili na radnici Prahy 2

1. června 2023 ve 23:28

Starostka Prahy 2 a náměstkyně primátora Alexandra Udženija (ODS) se v pondělí 29. května setkala v budově radnice se školními psychology.

Praha 4: Zapojte se do diskuse o rozvoji městské části

1. června 2023 v 07:42

V červnu se v Praze 4 uskuteční několik veřejných akcí, do kterých se může zapojit veřejnost. Mluvit se bude o ulicích Pujmanové, Podolí, sídlišti Antala Staška a Zátišském potoku, jejich plánovaných proměnách a rozvoji městské části, které Prahu 4 čekají.

Další články
Nahoru