dnes
Čtvrtek - jasno
10°C
zítra
Pátek - jasno
9°C
pozítří
Sobota - jasno
7°C
Zpravodajství

Freddie For A Day v Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe Praha se tradičně zúčastní celosvětové akce Freddie For A Day. Ta se odehraje už pošesté v den narozenin Freddieho Mercuryho – v pondělí 5. září – a má za úkol vybrat prostředky pro nadaci Mercury Phoenix Trust, založenou několika členy kapely QUEEN, na boj s AIDS a HIV. V rámci akce vystoupí Queen tribute band – Queenie. Během večera budou fanouškům zdarma rozdávány desky „Queenů”! 

Pražská pobočka Hard Rock Cafe připravila na počest výročí narozenin Freddieho Mercuryho program. V rámci večera vystoupí jedna z nejlepších kapel svého druhu, Queenie, takže fanoušci Queen budou moci důstojně zavzpomínat na svou oblíbenou kapelu.

Díky spolupráci s Universal Music se budou celý večer těm největším fanouškům rozdávat CD, DVD a vinyly Queen. To vše za dobrovolné vstupné; veškerý výtežek půjde na Mercury Phoenix Trust.

Fanoušci by se rozhodně neměli ostýchat přijít v kostýmu nebo s kníry dle vzoru Queen a frontmana Mercuryho.


Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

Dnes ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

Včera v 10:32

Poskytovatelé lékařské pohotovostní služby dostanou další dotace

Včera v 08:41

Rada hl. m. Prahy včera projednala poskytnutí dotací pražským nemocnicím, které zajišťují lékařskou pohotovostní službu. Jedná se o finanční prostředky na pořízení vybavení pro ambulance lékařské pohotovostní služby poskytnuté formou účelových investičních dotací v celkové výši 4 768 500 korun a...

Začíná Týden Francie. Nabídne odborné přednášky, gastronomické trhy, hudbu a film

13. listopadu 2018 ve 12:00

Pátý ročník Týdne Francie, který společně pořádá Francouzské velvyslanectví v Praze, Francouzsko-česká obchodní komora a další instituce, se zaměří na témata důležitá pro budoucnost i současnost. Na programu tak jsou odborné přednášky o e-commerce nebo cirkulární ekonomice. Milovníci dobrého jídla...

Listopadové Dny geografie na Albertově

12. listopadu 2018 v 08:46

Na Albertově bude od 19. do 23. listopadu probíhat již pátý ročník Dnů geografie. Program bude rozmanitý a připravila ho především výzkumná centra geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde se geografie a demografie studují jako vědecké obory.

Další články
Nahoru