dnes
Úterý - skorojasno
23°C
zítra
Středa - prehanky-dest
21°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
23°C
Zpravodajství

Freddie For A Day v Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe Praha se tradičně zúčastní celosvětové akce Freddie For A Day. Ta se odehraje už pošesté v den narozenin Freddieho Mercuryho – v pondělí 5. září – a má za úkol vybrat prostředky pro nadaci Mercury Phoenix Trust, založenou několika členy kapely QUEEN, na boj s AIDS a HIV. V rámci akce vystoupí Queen tribute band – Queenie. Během večera budou fanouškům zdarma rozdávány desky „Queenů”! 

Pražská pobočka Hard Rock Cafe připravila na počest výročí narozenin Freddieho Mercuryho program. V rámci večera vystoupí jedna z nejlepších kapel svého druhu, Queenie, takže fanoušci Queen budou moci důstojně zavzpomínat na svou oblíbenou kapelu.

Díky spolupráci s Universal Music se budou celý večer těm největším fanouškům rozdávat CD, DVD a vinyly Queen. To vše za dobrovolné vstupné; veškerý výtežek půjde na Mercury Phoenix Trust.

Fanoušci by se rozhodně neměli ostýchat přijít v kostýmu nebo s kníry dle vzoru Queen a frontmana Mercuryho.


Konference: Naše evropské dědictví a budoucnost Evropy

Dnes v 07:52

Starosta Praha 5 Pavel Richter ve spolupráci s Evropským Institutem Renaissance z.ú. a Unií evropských federalistů při příležitosti oslavy Dne Evropy – Schumannova dne zve ve čtvrtek 24. května v 17:30 do sálu Zastupitelstva MČ Praha 5, Štefánikova 13, 15, na konferenci a následnou diskuzi na...

Praha 11: Představte váš projekt sousedům a získejte podporu

Dnes v 07:22

Radnice se ptala svých občanů: Chcete v Praze 11 odpočinkové zóny, podzemní kontejnery, pingpongové stoly nebo třeba nové dětské hřiště?

Praha 5: Motolské údolí - veřejná prezentace projektu

Dnes v 07:01

Prezentaci projektu Motolské údolí (Plzeňská-Vrchlického) představí dnes v 18 hodin architekti studia A69 – Architekti s.r.o v zasedací síni ZMČ, Štefánikova 13–15, Praha 5.

Město podpořilo další ročník bezpečnostního projektu pro mateřské školy a setkání učňů Machři roku

20. května 2018 v 08:55

Pražští zastupitelé na dnešním zasedání schválili poskytnutí účelových dotací na realizaci osvědčených a úspěšných projektů v oblasti školství. Z městského rozpočtu podpořili 1,5 milionem korun projekt bezpečnostní průpravy dětí na předcházení úrazům a dalším negativním jevům u dětí a půl milionem...

Zastupitelstvo podpořilo Asociaci občanských poraden

20. května 2018 v 08:18

Asociace občanských poraden (AOP) obdrží od hlavního města finanční podporu ve výši 1,8 milionu korun. Na čtvrtečním zasedání o tom na návrh radního pro oblast sociálních věcí Daniela Hodka rozhodlo Zastupitelstvo hlavního města Prahy. 

Další články
Nahoru