dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Fotr je lotr? Nezdárný otec hraje mrtvého brouka
Hledanému muži se s kočárkem asi moc jezdit nechce. Ilustrační foto: Ivysek / Wikimedia Commons

Fotr je lotr? Nezdárný otec hraje mrtvého brouka

Už rok a půl pátrají kriminalisté po nezvedeném otci, který zanedbává povinnou výživu vůči svým ratolestem. Jedenapadesátiletý muž už několik let neplní svou soudem stanovenou vyživovací povinnost. Před spravedlností se navíc schovává na neznámém místě, kdy je mu v tomto velice nápomocna anonymita Prahy.

„Tuto domněnku podporuje skutečnost, že již několik let nefiguruje hledaný žádným způsobem v databázích správy sociálního zabezpečení, nebo jakéhokoliv finančního úřadu,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

S ohledem na neplacení výživného, a tedy podezření z trestného činu zanedbání povinné výživy, vydal na hledaného příslušný soud příkaz k zadržení.

„Jelikož ale bylo doposud provedené pátrání ze strany kriminalistů neúčelné, prosíme touto cestou o pomoc širokou veřejnost,“ pokračoval Hulan.

Jakékoliv informace k osobě hledaného mohou podle něj pozorní občané kriminalistům prvního policejního obvodu předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru