dnes
Středa - zatazeno
30°C
zítra
Čtvrtek - jasno
30°C
pozítří
Pátek - zatazeno
28°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Fotosoutěž Hostivař – z5 v čase v Praze 15

Praha 15 vyhlásila 4. ročník fotografické soutěže na téma „ Hostivař – z5 v čase“. Soutěž je určena pro všechny věkové kategorie a pořádá se v rámci Dnů Prahy 15.

Své fotografie můžete zasílat do 31. srpna buď e-mailem na adresu klimendovae@praha15.cz, nebo poštou do podatelny ÚMČ Praha 15 s nadpisem Fotosoutěž. Nezapomeňte uvést jméno, adresu a svůj věk.

Fotografie budou vytištěny na běžný papír velikosti A4 a vystaveny ve VIVO! Hostivař od 3. do 15. září. Výherci budou osloveni a své ceny si mohou vyzvednout při slavnostním vyhlášení výherců, které proběhne na závěrečném Dni Prahy 15 v sobotu 15. září.

 

 

 


Radní Radek Lacko podpořil Národní laktační centrum

Včera v 18:17

Význam výživy v prvních 1000 dnech života byl název konference, která se dnes konala v prostorách Nové radnice Magistrátu hl. m. Prahy. Za hlavní město se jí účastnil radní pro oblast zdravotnictví Radek Lacko.

Hasiči, občané a hosté si připomněli 11. září

16. září 2018 ve 22:38

Sedmnáct let uplynulo ode dne, kdy teroristé zaútočili na Spojené státy americké. Katastrofa sledovaná celým světem si vyžádala 2997 obětí a mezi nimi 343 hasičů z dvou set newyorských jednotek. Jejich památku si stejně jako každý rok připomněli občané Prahy 1, její návštěvníci i zástupci...

Další články
Nahoru