dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražská kultura

Fotografie na Florenci zachycují pokroky a vítězství pacientů rehabilitačního centra

Až do 28. února potrvá ve vestibulu stanice metra Florenc výstava fotografií Romana Benického z ADELI Medical Center (AMC) nazvaná Fotografie namísto slov.

Fotograf slovenského paralympijského výboru již přes dva roky na snímcích zachycuje zdravotní pokroky pacientů AMC – mezinárodního rehabilitačního centra v Piešťanech, specializujícího se na intenzivní, individuální a komplexní neurorehabilitaci, která dává šanci na lepší život.

Centrum pomáhá pacientům s dětskou mozkovou obrnou, po úrazech mozku i s dalšími neurologickými a neuromuskulárními poruchami. Fotografie zachycují i radostné okamžiky vítězství nad tělesným postižením. Výstavu organizuje Dopravní podnik hlavního města Prahy ve spolupráci s Asociací pomoci postiženým ADELI.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru