dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražské krimi

Fotograf našel lidské kosti. V parku

Včera kolem šestnácté hodiny telefonoval na tísňovou linku pracovník vojenského muzea civilní obrany s tím, že během fotografování protileteckého krytu v parku Klamovka nalezl lidské kosti.

Pětadvacetiletý mladík policistům sdělil, že má zálibu v cestování po republice a pořizování fotografií vojenských krytů a bunkrů z druhé světové války.

K místu nálezu přijeli nejen kriminalisté z výjezdové skupiny, ale i hasiči, kteří museli odstranit části železných mříží, aby pak mohli detektivové provést ohledání místa činu.

V zadní části podzemí opravdu objevili společně s různými odpadky lidské kosti bez měkkých tkání. Přivolaný koroner neurčil pohlaví ani přibližný věk zemřelé osoby, ovšem podle služebního lékaře ležely kosterní pozůstatky na chodbě asi rok a nejevily známky poškození, zlomenin nebo jiné posttraumatické změny.

Kriminalisté v současné chvíli čekají na výsledky soudní pitvy a antropologického zkoumání, od kterých se pak bude odvíjet další postup.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru