dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Fotogalerie: „stylově zařízený“ byt mladé dealerky pervitinu při návštěvě toxi týmu
Fotografie z domovní prohlídky. Foto: Policie ČR

Fotogalerie: „stylově zařízený“ byt mladé dealerky pervitinu při návštěvě toxi týmu

Kriminalisté z „toxi“ týmu třetího policejního obvodu zadrželi mladou ženu, kterou podezřívali z prodeje pervitinu na Žižkově. Detektivové dopadli devětadvacetiletou dealerku na základě předchozího souhlasu se zadržením státního zástupce. Na základě příkazu soudce pak v jejím pronajatém bytě v ulici Víta Nejedlého provedli po zadržení i domovní prohlídku.

Policisté v bytě zajistili například krabičky a sáčky se sušenou rostlinou, plastové sáčky sloužící k předávání pervitinu, skleněnou misku a krabičku s hnědou usazeninou, asi pět tisíc korun a mobilní telefony, prostřednictvím kterých si domlouvala schůzky, na nichž pak předávala drogu. Zajištěné věci byly odeslány na expertizy ke zkoumání kriminalistickým technikům.

Kriminalisté zjistili, že zadržená žena předala v okolí ulice Víta Nejedlého téměř čtyřistakrát dávku pervitinu osmi narkomanům, policisté ovšem nevylučují, že tímto způsobem zásobovala v období od konce roku 2011 až do ledna loňského roku daleko více zákazníků.

Domovní prohlídka u dealerky pervitinu

Protože neměla žádný finanční příjem ze zaměstnání, finanční prostředky na obživu si měla obstarávat právě prodejem drog. Na počátku letošního ledna  odcestovala do Španělska, kde asi tři měsíce žila jako bezdomovkyně a živila se tím, co našla v popelnicích.

Čtěte ráno: Crack? Kokain? Narkomanům vládne pervitin

„Vyšetřovatel nakonec obvinil mladou, dosud soudně netrestanou, dealerku ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami, za což jí hrozí až pětileté vězení,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Obviněná skončila ve vazební věznici.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru