dnes
Neděle - zatazeno
-1°C
zítra
Pondělí - zatazeno
3°C
pozítří
Úterý - jasno
3°C
Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci
Úpadek lhoteckého koupaliště je rychlý. Foto: Jan Puci

Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci

Koupaliště Lhotka je v dezolátním stavu. V areálu, kde se ještě relativně nedávno koupaly tisíce lidí, dnes přebývají lidé bez domova, vodní plocha zarůstá a jsou v ní mrtvá zvířata.

V areálu lhoteckého koupaliště se odehrává smutný příběh. Pojďte s námi na prohlídku místa, které pustne a dělá ostudu. Majitel usiluje o to, aby na místě mohl realizovat developerský projekt.

Aby zde mohl stavět, musel by dosáhnout změny územního plánu. To se mu zatím nepodařilo, a tak se o místo evidentně vůbec nestará.

Hlavním vchodem i plotem se dá do areálu bez problémů dostat, čehož využili bezdomovci a lidé závislí na drogách, kteří zde začali přebývat. Z fotogalerie je patrné, že úpadek dříve velmi oblíbeného místa je velmi rychlý.

Zdevastované koupaliště Lhotka


Z ulic začínajá mizet neoprávněná reklama

Včera v 10:26

Odbor hospodaření s majetkem magistrátu dosáhl úspěchu v letitém soudním sporu s reklamní společností euroAWK a její sesterskou společností ORIS. Na základě platných exekučních příkazů vydaných v listopadu tohoto roku již započaly práce na odstranění neoprávněných reklamních zařízení těchto...

Další články
Nahoru