dnes
Pátek - zatazeno
18°C
zítra
Sobota - zatazeno
16°C
pozítří
Neděle - polojasno
18°C
Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci
Úpadek lhoteckého koupaliště je rychlý. Foto: Jan Puci

Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci

Koupaliště Lhotka je v dezolátním stavu. V areálu, kde se ještě relativně nedávno koupaly tisíce lidí, dnes přebývají lidé bez domova, vodní plocha zarůstá a jsou v ní mrtvá zvířata.

V areálu lhoteckého koupaliště se odehrává smutný příběh. Pojďte s námi na prohlídku místa, které pustne a dělá ostudu. Majitel usiluje o to, aby na místě mohl realizovat developerský projekt.

Aby zde mohl stavět, musel by dosáhnout změny územního plánu. To se mu zatím nepodařilo, a tak se o místo evidentně vůbec nestará.

Hlavním vchodem i plotem se dá do areálu bez problémů dostat, čehož využili bezdomovci a lidé závislí na drogách, kteří zde začali přebývat. Z fotogalerie je patrné, že úpadek dříve velmi oblíbeného místa je velmi rychlý.

Zdevastované koupaliště Lhotka


Praha chystá rozšíření svozu bioodpadu rostlinného původu

14. října 2019 ve 20:22

Praha rozšiřuje možnosti svozu bioodpadu rostlinného původu. Ten tvoří v současné době až 40 procent směsného komunálního odpadu v metropoli. Vedení hlavního města chce bioodpad separovat a dále jej využívat pro výrobu bioplynu nebo kompostu. Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání souhlasila se...

Policie nachystala bezpečnostní opatření na fotbal se Severním Irskem

14. října 2019 v 09:04

Pražská policie přichystala v souvislosti s dnešním fotbalovým utkáním mezi mužstvy reprezentace České republiky a Severního Irska bezpečnostní opatření.

Komise vybírá vítězný projekt Nového domova

13. října 2019 v 11:02

Výstavba moderního pobytového domu pro seniory a lidi s Alzheimerovou chorobou s kapacitou 100 lůžek by mohla začít už v roce 2021. Poskytovat bude nepřetržitou 24hodinovou péči.

Další články
Nahoru