dnes
Neděle - zatazeno
14°C
zítra
Pondělí - prehanky-dest
10°C
pozítří
Úterý - zatazeno
10°C
Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci
Úpadek lhoteckého koupaliště je rychlý. Foto: Jan Puci

Fotogalerie: rychlý úpadek zdevastovaného koupaliště Lhotka. Dnes tu spí bezdomovci

Koupaliště Lhotka je v dezolátním stavu. V areálu, kde se ještě relativně nedávno koupaly tisíce lidí, dnes přebývají lidé bez domova, vodní plocha zarůstá a jsou v ní mrtvá zvířata.

V areálu lhoteckého koupaliště se odehrává smutný příběh. Pojďte s námi na prohlídku místa, které pustne a dělá ostudu. Majitel usiluje o to, aby na místě mohl realizovat developerský projekt.

Aby zde mohl stavět, musel by dosáhnout změny územního plánu. To se mu zatím nepodařilo, a tak se o místo evidentně vůbec nestará.

Hlavním vchodem i plotem se dá do areálu bez problémů dostat, čehož využili bezdomovci a lidé závislí na drogách, kteří zde začali přebývat. Z fotogalerie je patrné, že úpadek dříve velmi oblíbeného místa je velmi rychlý.

Zdevastované koupaliště Lhotka


Praha 4 otevřela azylový dům pro sociálně znevýhodněné rodiny s dětmi

21. března 2019 ve 12:37

Azylový dům byl dnes otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně znevýhodněných rodin s dětmi, včetně rodin s jedním rodičem – samoživitelkou nebo samoživitelem, které nemají trvalé bydlení a jsou v sociální nouzi, a navíc nabízí šest sociálních bytů. Azylový dům...

Další články
Nahoru