dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Fotogalerie: plné pytlíky nigerijských dealerů
Zajištěné drogy. Foto: Policie ČR

Fotogalerie: plné pytlíky nigerijských dealerů

V noci na dnešek zadrželi kriminalisté čtveřici nigerijských mužů. Ti měli kapsy nadité drogami. Dealerů ve věku 28, 31, 37 a 38 let si kriminalisté osmého oddělení prvního policejního obvodu všimli chvíli před půl čtvrtou ráno u diskotéky na Václavském náměstí.

Policisty zaujalo především to, že tuto skupinku oslovil zjevný teaneger, který nejprve s muži prohodil pár slov a pak začal přepočítávat svou hotovost. Zjevně se schylovalo k obchodu, ke kterému ale nedošlo. Podivná partička si totiž kriminalistů všimla a začala odcházet. Kriminalisté se je však rozhodli zkontrolovat.

Muži nekomunikovali a ani nebyli ochotni předložit osobní doklady. Proto následovalo předvedení na policejní služebnu k ověření totožnosti kontrolovaných.„Během toho se jeden z předváděných pokusil policistům utéct, což se mu ale nepodařilo,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na policejní služebně následovala bezpečnostní prohlídka osob, při které policisté našli nejen osobní doklady předvedených, ale i značné množství drog – 36 sáčků obsahujících více jak 33 gramů kokainu a přes 10 gramů marihuany.

„Z toho důvodu zahájil vyšetřovatel s předvedenými úkony trestního řízení pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě odsouzení jim za tento delikt hrozí trest odnětí svobody až na pět let,“ dodal policejní mluvčí Hulan.

Před necelými dvěma týdny byl na Staroměstském náměstí zadržen Nigerijec, který měl u sebe téměř tři gramy kokainu a nemalé množství tablet extáze.

Obsah kapes nigerijských dealerů


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru