dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Fotogalerie: Pětapadesátiletý sprejer to „nandal“ Babišovi i KSČM, mstil se za servírky i mléko
Vandal měl nevyřízené účty i s restaurací. Vadily mu servírky. Foto: MP

Fotogalerie: Pětapadesátiletý sprejer to „nandal“ Babišovi i KSČM, mstil se za servírky i mléko

Případ pětapadesátiletého sprejera řešili o uplynulém víkendu strážníci z Prahy 15. Muž lihovým fixem popsal několik vývěsních tabulí budov, mezi nimi i úřadu městské části, supermarketu a restaurace. Pro své počínání měl svérázná vysvětlení. Případem se nyní zabývají policisté.

Při obhlídce ulice Boloňská v okolí úřadu městské části Praha 15 si hlídka strážníků všimla čerstvě popsané úřední desky, bankomatu a schránek, u kterých stál muž s lihovým fixem. Pětapadesátiletý vandal se hned přiznal. „V domě bydlí samí feťáci,“ vysvětlil, proč poničil schránky.

Poté dodal, že popsal vývěsní tabuli supermarketu, protože jeho ženě opakovaně prodávali alkohol, přestože je varoval, aby to nedělali. Dále uvedl, že tabuli poškodil i proto, že prodávají mléko, které škodí lidem.

Vývěsní tabuli restaurace v ulici V aleji popsal mimo jiné proto, že tam mají nevlídné servírky, přestože tam chodí pravidelně na pivo. K vývěsní desce úřadu městské části uvedl, že ji popsal proto, že starosta Milan Wenzl nic nedělá pro lidi. Vandalským činem se zabývá Policie ČR.

foto-1-nahled

foto-2-nahled

foto-3-nahled


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru