dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Fotogalerie: ojedinělá červená bugina. Někdo ji ukradl o víkendu
Ukradená čtyřkolka. Foto: archiv majitele

Fotogalerie: ojedinělá červená bugina. Někdo ji ukradl o víkendu

Pražská policie pátrá po červené motorové čtyřkolce, kterou někdo o víkendu ukradl v Praze Satalicích. Podle majitele je v České republice jen deset takových bugin, z toho tři jsou červené barvy a čtyři závodní.

Majitel atypické čtyřkolky tovární značky MEITIAN GO-KART, registrační značky 6A8669, oznámil její odcizení z ulice Hálova v neděli. Zaparkoval ji večer kolem jedenácté hodiny večer před domem, ovšem ráno zjistil, že jeho bugina v hodnotě asi 80 tisíc korun přes noc zmizela.

„Policisté disponují kamerovými záznamy, které zachytily podezřelého muže, který se zastavil na dvou čerpacích stanicích v Horních Počernicích, aby si zatelefonoval a poté pokračoval dále ve směru na centrum,“ uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Tato odcizená čtyřkolka má všechny čtyři blatníky výše položené, chladič pochází z vozu Škoda Felicie a pětistupňová převodovka z vozidla Daewoo Matiz.

„Na bugině se nacházejí dva větráky a upravoval jsem chlazení motoru tak, že hadice jsou umístěny a nastaveny nestandardně. Navíc jsem upravil elektroinstalaci ovládající benzinovou pumpu – místo spínacího relátka je drát ve tvaru písmene U," uvedl majitel. Informace k ukradené čtyřkolce přijmou policisté na bezplatné lince 158.

Unikátní odcizená čtyřkolka


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru