dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Fotogalerie: Festival otrlého prodejce, nelegální ochod s masem a vnitřnostmi v tržnici
Nelegálně prodávané maso. Foto: Policie ČR

Fotogalerie: Festival otrlého prodejce, nelegální ochod s masem a vnitřnostmi v tržnici

Pražští kriminalisté z týmu Regulátor, kteří se zabývají problematikou trestné činnosti páchané v areálu tržnice v Libuši, odhalili případ nelegální manipulace a následného prodeje masa, vnitřností a dalších živočišných produktů.

Kriminalisté si v areálu tržnice Sapa všimli muže, který přímo na ulici prodával maso z nákladového prostoru dodávkového vozu.To se jim zdálo podezřelé, proto se ho rozhodli monitorovat. Po několika dnech zjistili, že má v místě svého bydliště v nedaleké obci Vestec uskladněny přibližně čtyři tuny masa neznámého původu, které pak vozí do obchodů v libušské tržnici a také ho různě distribuuje.

„Vzhledem k tomu, že popsané jednání nenaplňuje podstatu žádného trestného činu, kriminalisté kontaktovali pracovníky Státní veterinární správy a případ jim předali do jejich kompetence,“ sdělil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

nelegalni-maso-sapa-3-nahled

nelegalni-maso-sapa-4-nahled

nelegalni-maso-sapa-1-nahled

nelegalni-maso-sapa-2-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru