Dnes Neděle - zatazeno 4°C
Zítra Pondělí - prehanky-snih 2°C
Neděle 5. 12. 2021
Svátek má Jitka
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu
Škodovka prorazila plot a sjela ze svahu. Foto(5x): HZS Praha

Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu

Krátce po pátečním poledni zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Xaveriova v Praze 5. Z komunikace tam sjelo auto do obytného domu.

S ohledem na to, že automobil byl v prudkém srázu domu a ve špatně přístupném terénu, povolal velitel zásahu na místo jeřáb. „Vyproštění trvalo asi 30 minut, postupovalo se opatrně, aby nedošlo k poškození fasády domu,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Auto hasiči vrátili zpět na kola a na komunikaci, kde ho zajistili proti pohybu a vzniku požáru. Okolnosti události šetří policisté. Nikdo nebyl zraněn. 

auto-v-dome-2

auto-v-dome-3

auto-v-dome-4

auto-v-dome-5


Autor: red

Milostivé léto v Praze 2

2. prosince 2021 v 11:58

Do 28. ledna 2022 probíhá akce umožňující fyzickým osobám zbavit se exekucí vedených vůči nim městskou částí Praha 2 vzniklých především v souvislosti s nájmem obecních bytů a nebytových prostor.

Praha pošle nemocnicím další čtyři miliony korun

2. prosince 2021 v 07:57

Rada Prahy na pondělním jednání odsouhlasila návrh na poskytnutí finančních prostředků v celkové výši 4 miliony korun na dofinancování lékařské pohotovostní služby pro vybrané smluvní poskytovatele zdravotních služeb na území hlavního města.

Zákazníkům zkrachovalých dodavatelů energií pomůže nový web

2. prosince 2021 v 07:48

Hlavní město se snaží pomoci Pražanům lépe se orientovat v aktuálně složité situaci v oblasti odběru energií, zejména v souvislosti s nedávným ukončením činnosti společnosti Bohemia Energy, kdy její zákazníci nyní dočasně odebírají zemní plyn a elektřinu v režimu tzv. Dodavatelů poslední instance...

Další články
Nahoru