Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 4°C
Středa 14. 4. 2021
Svátek má Vincenc, Vincent
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu
Škodovka prorazila plot a sjela ze svahu. Foto(5x): HZS Praha

Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu

Krátce po pátečním poledni zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Xaveriova v Praze 5. Z komunikace tam sjelo auto do obytného domu.

S ohledem na to, že automobil byl v prudkém srázu domu a ve špatně přístupném terénu, povolal velitel zásahu na místo jeřáb. „Vyproštění trvalo asi 30 minut, postupovalo se opatrně, aby nedošlo k poškození fasády domu,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Auto hasiči vrátili zpět na kola a na komunikaci, kde ho zajistili proti pohybu a vzniku požáru. Okolnosti události šetří policisté. Nikdo nebyl zraněn. 

auto-v-dome-2

auto-v-dome-3

auto-v-dome-4

auto-v-dome-5


Praha pronajme byty neziskové organizaci Bona

12. dubna 2021 v 16:48

Rada hlavního města Prahy dnes rozhodla o pronájmu dvou městských bytů neziskové organizaci Bona. Organizace tyto byty poskytne svým klientům v režimu chráněného bydlení.

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

12. dubna 2021 v 10:02

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Praha 5: Úřední hodiny radnice se prozatím nemění

12. dubna 2021 v 09:29

V pondělí 12. dubna přestalo platit opatření, které upravuje provoz orgánů veřejné moci a správních orgánů. Provoz úřadu je pro občany bez omezení agend.

Praha 15: Třetí ročník Participativního rozpočtu

11. dubna 2021 v 19:12

Od pondělí 19. dubna mohou obyvatelé patnácté městské části podávat své návrhy do 3. ročníku Participativního rozpočtu Prahy 15.

Další články
Nahoru