dnes
Pátek - prehanky-dest
30°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
18°C
pozítří
Neděle - polojasno
20°C
Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu
Škodovka prorazila plot a sjela ze svahu. Foto(5x): HZS Praha

Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu

Krátce po pátečním poledni zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Xaveriova v Praze 5. Z komunikace tam sjelo auto do obytného domu.

S ohledem na to, že automobil byl v prudkém srázu domu a ve špatně přístupném terénu, povolal velitel zásahu na místo jeřáb. „Vyproštění trvalo asi 30 minut, postupovalo se opatrně, aby nedošlo k poškození fasády domu,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Auto hasiči vrátili zpět na kola a na komunikaci, kde ho zajistili proti pohybu a vzniku požáru. Okolnosti události šetří policisté. Nikdo nebyl zraněn. 

auto-v-dome-2

auto-v-dome-3

auto-v-dome-4

auto-v-dome-5


Provoz zákaznického centra PVK bude v srpnu bez omezení

Včera v 10:05

Od 1. srpna obnoví Pražské vodovody a kanalizace provoz zákaznického centra v Dykově ulici. Zákaznické centrum se uzavřelo v druhé polovině března kvůli rozhodnutí vlády související s pandemií způsobené koronavirem. V omezeném režimu bylo znovu otevřeno 4. května.

Praha 2 pro podnikatele: Inzerovat v Novinách Prahy 2 mohou se slevou

Včera v 07:11

Radní Prahy 2 přijali v dubnu opatření ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na podnikatelské a další subjekty.

Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

8. července 2020 v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

8. července 2020 v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Severně od Opatovské vznikne prostor pro oddych a relaxaci

7. července 2020 ve 12:26

Zítra, 8. července, zahájí Praha 11 regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. V rámci úprav lokality budou odstraněny původní květníky a prostor zkrášlí nový květník osázený trvalkovým záhonem.

Další články
Nahoru