dnes
Neděle - jasno
10°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
10°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
15°C
Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu
Škodovka prorazila plot a sjela ze svahu. Foto(5x): HZS Praha

Fotogalerie: Kuriózní nehoda na Smíchově, auto sjelo do obytného domu

Krátce po pátečním poledni zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Xaveriova v Praze 5. Z komunikace tam sjelo auto do obytného domu.

S ohledem na to, že automobil byl v prudkém srázu domu a ve špatně přístupném terénu, povolal velitel zásahu na místo jeřáb. „Vyproštění trvalo asi 30 minut, postupovalo se opatrně, aby nedošlo k poškození fasády domu,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Auto hasiči vrátili zpět na kola a na komunikaci, kde ho zajistili proti pohybu a vzniku požáru. Okolnosti události šetří policisté. Nikdo nebyl zraněn. 

auto-v-dome-2

auto-v-dome-3

auto-v-dome-4

auto-v-dome-5


Praha 13 upozorňuje na zákaz vstupu do údolí Motolského potoka

Včera v 11:21

Až do konce října je ve vybraných dnech od 19 do 7 hodin ráno následujícího dne uzavíráno údolí Motolského potoka z důvodu plánovaného odstřelu prasete divokého.

Praha 8 ušetří osm milionů na energiích, nakoupila je na komoditní burze

Včera v 08:26

Praha 8 a její příspěvkové organizace sníží v příštích dvou letech náklady na energie o 8 milionů korun. Plyn byl nakoupen v srpnu a elektřinu o měsíc později na Českomoravské komoditní burze Kladno za ceny, které jsou v průměru o 31 procent nižší než letošní. V rámci centrálního nákupu elektřiny...

Volby: Telefonní čísla pro hlasování doma do přenosné volební schránky

24. září 2020 v 09:05

Ve dnech 2. a 3. října a v případě druhého kola ve dnech 9. a 10. října 2020 se v Praze uskuteční ve třech volebních obvodech volby do Senátu Parlamentu České republiky. Voličům v nařízené karanténě nebo izolaci je podle v srpnu schváleného zákona umožněno hlasovat u drive-in volebního stanoviště...

Další články
Nahoru