dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Fotogalerie: krásné studentky v Suchdole, to byla Miss Agro

Areál vysokoškolských kolejí v Suchdole včera praskal ve švech. Konal se zde totiž již patnáctý ročník soutěže Miss Agro. Tisíce mladých lidí si vychutnaly finále soutěže o královnu krásy České zemědělské univerzity v Praze, do kterého postoupilo dvanáct finalistek a také několik koncertů.

Miss Agro byla zvolena Klára Paletová z prvního ročníku Lesnické a dřevařské fakulty, obor Hospodářská a správní služba v lesním hospodářství.

Sympatická dívka, jejíž míry jsou 85–65–84, při vstupu do soutěže prohlásila: „Miss Agro bych se chtěla stát proto, aby konečně všichni věděli, že na Lesárně nejsou jen pánové s pírkem na klobouku, ale i krásné slečny s brokovnicí, kterým sluší zelená." Nakonec triumfovala i v soutěži Miss MAXIM a Miss iZUN 2013. 

Miss Agro Sympatie Agrofert se stala Daniela Brožová z fakulty Agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, obor Produkční a okrasné zahradnictví. Ta se zároveň stala První Vicemiss Agro 2013.

Afterparty v klubu Hany Bany

Úterní odpoledne v areálu suchdolských kolejí však nepatřilo jen soutěži miss, ale také hudebních vystoupením. Na pódiu se vystřídali Eddie Stoilow, No name a Ivan Mládek.

Po skončení programu odvezly stovku účastníků autobusy na Afterparty do klubu Hany Bany u Kongresového centra v Praze 4.

Jak dokazuje fotogalerie k tomuto článku, při Miss Agro 2013 byly krásné studentky nejen na pódiu, ale i pod ním mezi diváky.

Miss Agro 2013


Autor: Lukáš Plecháček

Psi lidí bez domova byli naočkováni a označeni čipy

16. listopadu 2018 ve 14:29

Ve čtvrtek 15. listopadu se v Praze uskutečnilo již šesté bezplatné očkování psů lidí bez přístřeší. Do zařízení Centra sociálních služeb Praha v Michli si přišlo očkovat proti vzteklině, psince a psoriáze své čtyřnohé miláčky dvanáct zájemců. 

Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

15. listopadu 2018 ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

14. listopadu 2018 v 10:32

Další články
Nahoru