Dnes Středa - jasno 29°C
Zítra Čtvrtek - jasno 31°C
Středa 16. 6. 2021
Svátek má Zbyněk
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Fotogalerie: krásné studentky v Suchdole, to byla Miss Agro

Areál vysokoškolských kolejí v Suchdole včera praskal ve švech. Konal se zde totiž již patnáctý ročník soutěže Miss Agro. Tisíce mladých lidí si vychutnaly finále soutěže o královnu krásy České zemědělské univerzity v Praze, do kterého postoupilo dvanáct finalistek a také několik koncertů.

Miss Agro byla zvolena Klára Paletová z prvního ročníku Lesnické a dřevařské fakulty, obor Hospodářská a správní služba v lesním hospodářství.

Sympatická dívka, jejíž míry jsou 85–65–84, při vstupu do soutěže prohlásila: „Miss Agro bych se chtěla stát proto, aby konečně všichni věděli, že na Lesárně nejsou jen pánové s pírkem na klobouku, ale i krásné slečny s brokovnicí, kterým sluší zelená." Nakonec triumfovala i v soutěži Miss MAXIM a Miss iZUN 2013. 

Miss Agro Sympatie Agrofert se stala Daniela Brožová z fakulty Agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, obor Produkční a okrasné zahradnictví. Ta se zároveň stala První Vicemiss Agro 2013.

Afterparty v klubu Hany Bany

Úterní odpoledne v areálu suchdolských kolejí však nepatřilo jen soutěži miss, ale také hudebních vystoupením. Na pódiu se vystřídali Eddie Stoilow, No name a Ivan Mládek.

Po skončení programu odvezly stovku účastníků autobusy na Afterparty do klubu Hany Bany u Kongresového centra v Praze 4.

Jak dokazuje fotogalerie k tomuto článku, při Miss Agro 2013 byly krásné studentky nejen na pódiu, ale i pod ním mezi diváky.

Miss Agro 2013


Autor: Lukáš Plecháček

Zasedne Komise pro strategické a územní plánování RMČ Prahy 11

Včera v 16:54

Jednání komise ve čtvrtek 17. června od 18 hodin je veřejné a bude se konat v zasedací místnosti Vidimova v budově úřadu.

Provozovateli hostince U Rotundy bude ukončena nájemní smlouva

Včera v 09:07

Radní Prahy 1 schválili návrh na ukončení smlouvy se současným provozovatelem hospody U Rotundy. Ten městské části dlouhodobě dluží na nájemném a jeho dluh už v roce 2018 činil 832 tisíc korun. Na tuto částku byl také v prosinci 2019 zastupiteli schválen splátkový kalendář. Nájemce ho ale...

Praha obnoví činnost Podnikatelského a inovačního centra

Včera v 07:09

Novým provozovatelem Podnikatelského a inovačního centra hl. m. Prahy (PIC) se stane Pražský inovační institut (Pii). Město uzavřelo s Pii smlouvu o zajištění provozu.

Hlavní město a Praha 12 budou spolupracovat na projektu nájemního bydlení a kulturního centra

Včera v 07:05

Rada Prahy schválila spolupráci s městskou částí Praha 12 na společném projektu výstavby městského nájemního bydlení a multifunkčního sálu pro společenské akce. Projekt, který na pozemcích hlavního města podél ulice Písková naváže na Novou Radnici Praha 12, zahrnuje rekonstrukci a rozšíření...

Probíhá veřejné projednání budoucí podoby dvou parků v Praze 1

14. června 2021 ve 23:26

V pátek 11. června skončilo první kolo veřejného projednávání podoby a případné revitalizace dvou parků na území první městské části – parku Na Františku a parčíku mezi Pařížskou, Břehovou a Maiselovou ulicí.  

Petenti požadují, aby byl 27. květen prohlášen za významný den

14. června 2021 ve 23:00

Právě 27. května v roce 1942 českoslovenští parašutisté uskutečnili jeden z nejvýznamnějších odbojových činů 2. světové války, úspěšný útok na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Petiční archy podporující, aby se tento den stal významným dnem České republiky, lze podepsat...

Další články
Nahoru