dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Zpravodajství

Fotogalerie: krásné studentky v Suchdole, to byla Miss Agro

Areál vysokoškolských kolejí v Suchdole včera praskal ve švech. Konal se zde totiž již patnáctý ročník soutěže Miss Agro. Tisíce mladých lidí si vychutnaly finále soutěže o královnu krásy České zemědělské univerzity v Praze, do kterého postoupilo dvanáct finalistek a také několik koncertů.

Miss Agro byla zvolena Klára Paletová z prvního ročníku Lesnické a dřevařské fakulty, obor Hospodářská a správní služba v lesním hospodářství.

Sympatická dívka, jejíž míry jsou 85–65–84, při vstupu do soutěže prohlásila: „Miss Agro bych se chtěla stát proto, aby konečně všichni věděli, že na Lesárně nejsou jen pánové s pírkem na klobouku, ale i krásné slečny s brokovnicí, kterým sluší zelená." Nakonec triumfovala i v soutěži Miss MAXIM a Miss iZUN 2013. 

Miss Agro Sympatie Agrofert se stala Daniela Brožová z fakulty Agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, obor Produkční a okrasné zahradnictví. Ta se zároveň stala První Vicemiss Agro 2013.

Afterparty v klubu Hany Bany

Úterní odpoledne v areálu suchdolských kolejí však nepatřilo jen soutěži miss, ale také hudebních vystoupením. Na pódiu se vystřídali Eddie Stoilow, No name a Ivan Mládek.

Po skončení programu odvezly stovku účastníků autobusy na Afterparty do klubu Hany Bany u Kongresového centra v Praze 4.

Jak dokazuje fotogalerie k tomuto článku, při Miss Agro 2013 byly krásné studentky nejen na pódiu, ale i pod ním mezi diváky.

Miss Agro 2013


Autor: Lukáš Plecháček

Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru