dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Fotogalerie: dívky ohebné jako proutky, to bylo finále mistrovství ČR v aerobiku. Uspěla i Praha
Zabodovalo také Trio z pražského klubu Corridoor. Foto: archiv

Fotogalerie: dívky ohebné jako proutky, to bylo finále mistrovství ČR v aerobiku. Uspěla i Praha

Finále Mistrovství ČR v aerobiku FISAF Czech Open 2013 se včera konalo v Kladně. Neztratily se ani soutěžící z hlavního města. V triu totiž dosáhly na nejvyšší příčku v dospělé kategorii reprezentantky z pražského klubu Corridoor.

Naše reprezentanty čeká příští týden srovnání se světovou elitou na Mistrovství světa v srbském Bělehradu – WORLD FITNESS & HIP HOP UNITE CHAMPIONSHIPS 2013 BELGRADE, které se uskuteční 14. až 20. října.

Reprezentace České republiky tam změří síly se zeměmi jako je Austrálie, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Irán, Indie, Itálie, Nový Zéland, Polsko, Srbsko, Rusko, JAR, Švýcarsko a Holandsko.

Mistrovství ČR v aerobiku


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru