dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - skorojasno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Fotogalerie: Brutálního násilníka z Národní zachytily kamery v metru
Muž dvojici pořezal v obličeji. Ilustrační foto: sxc.hu

Fotogalerie: Brutálního násilníka z Národní zachytily kamery v metru

V sobotu večer napadl neznámý muž dvaašedesátiletého Itala a jeho devětadvacetiletou česky hovořící kamarádku. Oběma napadeným způsobil pachatel řezná a bodná zranění v oblasti obličeje. Po útoku byl násilník naposledy viděn v Divadelní ulici.

O případu jsme INFORMOVALI ZDE. Kriminalisté jsou o krok dál. Důkladným vyhodnocením hodin video materiálu zjistili, že násilník došel z Divadelní ulice až do stanice metra Staroměstská.

Útočníka z Národní zachytily kamery v metru

Odtud přejel na Jiřího z Poděbrad. Tam si zřejmě uvědomil, že jede špatným směrem a přestoupil do protější vlakové soupravy, kterou dojel až do stanice Dejvická. Tam chvilku poseděl na perónu na lavičce, a posléze odešel z metra ven, neznámo kam.

„Proto stále platí prosba kriminalistů prvního policejního obvodu o pomoc při pátrání po tomto násilníkovi. I nadále mohou pozorní občané informace k osobě hledaného předávat policistům cestou linky tísňového volání 158,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru