dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - skorojasno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Karle, mají na tebe dlouhý seznam. Mmmm, mně je v té dozorčí radě tak dobře
Monika Krobová Hášová: Mmmm, mně je v té dozorčí radě PRE tak dobře. Vzbuďte mě, až se budete snažit dostat politiky z vedení městských firem.

Karle, mají na tebe dlouhý seznam. Mmmm, mně je v té dozorčí radě tak dobře

Pražští zastupitelé hrají už přes čtyři měsíce komedii zvanou sestavování nové koalice. V poslední době se zdá, že by se mohly dát dohromady subjekty ANO, ČSSD, Trojkoalice a ODS. Zatímco na předešlých jednáních zastupitelstva občanští demokraté zpestřovali mnohahodinové maratony slovními výpady proti primátorce a jejím kolegům, na schůzi před dvěma týdny vzhledem k popsanému jednání rétoriku zmírnili. Aby nedávné setkání zvolených zástupců metropole jen tak nezapadlo, připomeňte si ho ve vybraných fotofórech. U některých snímků se popisky přímo nabízely, tak věříme, že se zastupitelé neurazí a vše vezmou s nadhledem.
ds5a8136-nahled

Karle, ten seznam tvých průšvihů, co vytvořili piráti, vypadá nekonečně. Michal Hašek (ANO) a vedle něj Karel Březina z ČSSD (vlevo).

ds5a7991-nahled

Kravaťáci, dívejte, takhle chodí oblečený obyčejný člověk z lidu. Matěj Stropnický (Trojkoalice)ds5a8003-nahled

Ale Adrianko, to moje odvolání sis už doufám rozmyslela. Vždyť se podívej, já mám, oproti tobě, mezi svými plnou podporu. Ředitel dopravního podniku Jaroslav Ďuriš.ds5a8011-1-nahled

Pije vodu, káže víno. Nebo naopak? Alexandra Udženija (ODS)

ds5a8026-nahled

Těch služeb v ordinaci si musím brát méně. Pak tady zastupitelstvo vždy prospím. Bohuslav Svoboda (ODS).

ds5a8060-nahled

Vy jste z České televize? Tak moment, nejdřív budu mluvit tady s redaktorkou TV Praha. Tuto televizi má magistrát tento rok nejraději. Petr Dolínek (ČSSD).

ds5a8068-nahled

Ty to o nás fakt chceš říct manželce?! Alexander Bellu (ODS).

ds5a8087-nahled

Mydlil jsem ty demonstranty v roce 1989, nebo ne? Snažím se vzpomenout… Jan Slezák (ČSSD)

ds5a8096-nahled

Stejně mě nikdo neposlouchá, tak jsem si zamknula pusu na šest západů. Doufám, že to na mně není poznat. Vladislava Hujová (TOP 09)

ds5a8111-nahled

Time out! Potřebujeme oddechový čas, abychom se rozhodli, ke komu je pro nás teď nejvýhodnější se přidat. Petr Štěpánek (Trojkoalice)


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru