dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Foto: Takhle dopadl po útoku bezdomovce ze zahraničí
Napadený bezdomovec. Foto: MP Praha

Foto: Takhle dopadl po útoku bezdomovce ze zahraničí

Krátce před nedělní půlnocí přijala městská policie oznámení na linku tísňového volání, že v ulici Platnéřská dochází k fyzickému napadání muže. Toho strážníci na popsaném místě našli se zakrváceným obličejem. Co bylo příčinou jeho napadení, se zjistit nepodařilo. Napadený skončil v nemocnici, útočník s pouty na rukou na služebně policie.

Po příjezdu k místu události hlídka městské policie z Prahy 1 spatřila skupinku bezdomovců. Zraněný muž seděl na zemi, nohy měl přikryté dekou, která byla potřísněná krví a v obličeji měl mnoho podlitin a krvavých zranění.

Uvedl, že seděl opřený o zeď budovy a odpočíval, když tu z ničeho nic k němu přistoupil muž a několikrát ho kopl do obličeje. Snažil se zakrýt si obličej rukou, protože pachatel v útoku nadále pokračoval. Poté prý dostal několik ran do břicha.

Pachatele útoku strážníci našli o několik metrů dál. Osmatřicetiletý cizinec se odmítl k celé události vyjádřit. Muž, který vše viděl, potvrdil slova napadaného. Pro podezření ze spáchání trestného činu hlídka muže, který měl po útoku ještě boty od krve, zadržela a předala přivolané hlídce Policie ČR. Zraněného strážníci očistili a přivolali mu záchrannou službu, která ho odvezla na ošetření do nemocnice.

foto-napadeni-2-nahled


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru