dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Foto: mladíci trénovali bojové umění, na ulici zmlátili dva Slováky. Jednoho vážně zranili
Fotografie násilníků, které jsou k dispozici, nejsou moc kvalitní. Přesto, poznáte je? Foto: Policie ČR

Foto: mladíci trénovali bojové umění, na ulici zmlátili dva Slováky. Jednoho vážně zranili

K napadení dvou Slováků ve věku 32 a 39 let došlo minulý rok čtrnáctého prosince v půl čtvrté ráno. V tu dobu procházeli oba Jindřišskou ulicí, když je z ničeho nic napadla dvojice mladíků, jdoucí po chodníku proti nim.

nasilnik1-jindriska Ataku nepředcházel žádný konflikt, prostě mladíci jen tak zaútočili. Tomu, že se ze strany agresorů jednalo s největší pravděpodobností o prapodivný druh zábavy, nasvědčují i skutečnosti zjištěné kriminalisty v průběhu prošetřování.

Napadené agresoři kopali a tloukli pěstmi do oblasti horní části těla a hlavy. Kvůli tomu se starší z poškozených nevyhne operaci údery vážně poškozeného oka.

nasilnik121-jindriska „Kriminalisté se navíc domnívají, že útočníci jsou osoby věnující se některému z bojových sportů, který si zřejmě chtěli touto formou vyzkoušet v praxi,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Celou událost policisté prošetřují pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za které pachatelům v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

„Jakékoliv informace, které by mohly přispět k vypátrání útočníků, mohou pozorní spoluobčané policistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ požádal o spolupráci Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru