dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Foto: Lupičova zrůdná hlava bez krku šokovala úřednici. Žena chvíli zírala, nakonec utekla
To je ale kus! Fešák přepadl banku. Foto: Policie ČR

Foto: Lupičova zrůdná hlava bez krku šokovala úřednici. Žena chvíli zírala, nakonec utekla

Poslední červencový den, kolem půl šesté odpoledne, přišel do banky na Tilleho náměstí v Praze 5 muž s maskou na obličeji. Ihned po vstupu vytáhl pravou rukou zpoza zad černou pistoli, se kterou přiběhl k přepážce, za kterou seděla pracovnice banky, a vulgárním způsobem požadoval vydání hotovosti.

Úřednice byla v šoku a na pachatele jen koukala. Po chvilce zabouchla zásuvku s penězi a utekla od přepážky. Pachatel se poté otočil a z banky prchnul bez jakékoliv hotovosti pryč, směrem k ulici Tréglova.

„Lupiče při činu zachytilo hned několik bezpečnostních kamer. Jde o muže světlé pleti ve věku kolem 30 až 40 let, zavalitější postavy,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

V době přepadení byl oblečen do tříčtvrtečních kalhot bílé barvy, světle modrého tyrkysového trika s límečkem značky Lacoste, na nohou pak měl tmavší boty a na hlavě modrou čepici s kšiltem.

Obličej si snažil zakrýt maskou, kterou měl připevněnou tmavým provázkem či gumičkou kolem hlavy. Muž mluvil česky a bez přízvuku. Kriminalisté žádají veřejnost o případná svědectví v případě, že by muže na kamerovém záznamu někdo poznal.

„V takovém případě prosíme všímavé spoluobčany, aby neprodleně kontaktovali bezplatnou tísňovou linku 158,“ dodala policejní mluvčí.

pachatel-prepadeni-ii-nahled

Lupič v bance. Poznáte ho?


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru