dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Foto: bezdomovci se zbavili dvouleté holčičky, kterou jim dal její otec. Nikdo ji nepostrádá
Čí je tato holčička? Foto: Policie ČR

Foto: bezdomovci se zbavili dvouleté holčičky, kterou jim dal její otec. Nikdo ji nepostrádá

Těžko uvěřitelný případ se odehrál včera večer na Václavském náměstí. Přibližně v osmnáct hodin odtud volal muž, který měl u sebe holčičku. Na pohlídání mu ji předali bezdomovci. Pro dítě se už nevrátili.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že úplně na začátku měl bezdomovcům předat holčičku na krátké pohlídání údajně její otec a ten si pro dítě už nepřišel. Z tohoto důvodu holčičku předali muži, který stál na tramvajové zastávce Václavské náměstí.

Policisté si okamžitě přibližně dvouletou holčičku převzali a vyrozuměli sociálku. Jelikož se nepodařilo zjistit, komu dítě patří a do současné chvíle holčička nikomu neschází, byla umístěna do kojeneckého centra.

"Policie prosí veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti nalezené holčičky a vypátrání jejích rodičů,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Popis holčičky:

Jedná se o holčičku ve věku od 1,5 roku do 2 let. Je 80 cm vysoká, má blonďaté rovné vlásky po ramena s krátkou ofinou. V době nalezení měla vlásky svázané na vrchní části hlavy do culíku s růžovou gumičkou.

Dívenka má modré oči, je dobře živená, čistá a bez zjevných známek násilí. Oblečena je do růžových šatů zn. Designers at Debenhams a na nohou má růžové botičky tzv. crossky s motivem pejska.

Nalezená holčička


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru