Fotbalový víkend v Praze: je z čeho vybírat
6. dubna 2013 09:14
Sobota 6. dubna
Divize
10:15 Aritma – Milevsko
16:30 Motorlet – Neratovice
Pražská teplárenská přebor
10:15 Uhelné sklady – Královice, hř. Motorlet UMT.
15:00 Meteor B – Zličín, hř. Štěpničná UMT
16:30 Tempo – Libuš, hř. Tempo T.
I.A třída – skupina A
16:30 Kbely – Vyšehrad B, hř. Kbely T.
16:30 Chabry – PSK Union, hř. Chabry T.
I.A třída – skupina B
10:15 SK Střešovice – Podolí, hř. Střešovice UMT.
10:15 Braník – Sparta Krč, hř. Bráník UMT.
11:00 Chuchle – Slivenec, hř. Chuchle T.
16:30 Radotín – Stodůlky, hř. Radotín T.
I.B třída – skupina A
10:30 Troja – Řeporyje, hř. Troja T.
11:00 Modřany – Bohnice, hř. Modřany T.
11:45 Suchdol – Aritma B, hř. Suchdol T.
16:30 Řepy – Př.Kopanina B, hř. Řepy T.
16:30 Zličín B – Radotín B, hř. Zličín UMT.
16:30 SK Střešovice B – Lipence, hř. Střešovice UMT.
I.B třída – skupina B
16:30 Ďáblice B – Junior, hř. Ďáblice T.
16:30 Kolovraty – Újezd P-4, hř. H.Měcholupy UMT.
16:30 Újezd nad Lesy B – Kunratice B, hř. Újezd n.Lesy T.
II. třída – skupina A
12:00 Lochkov – Modřany B rozhodčí: Malčánek st. hř. Lochkov T.
16:30 Nebušice B – Olymp rozhodčí: Štěrba hř. Nebušice T.
16:30 Zbraslav B – Slivenec B rozhodčí: Staněk hř. Zbraslav T.
II. třída – skupina B
10:30 Rapid – Březiněves, hř. Malešice T.
16:30 Vinoř – Troja B, hř. Vinoř T.
II. třída – skupina C
15:00 Cholupice B – Košíře, hř. Cholupice T.
16:30 Bílá Hora B – Zlíchov, hř. Bílá Hora T.
II. třída – skupina D
12:00 Partisan – Dubeč B, hř. H.Měcholupy UMT.
16:30 Slavia Malešice – Kyje B rozhodčí: Kunc hř. Malešice T.
16:30 Královice B – Benice, hř. Královice T.
16:30 Dolní Počernice B – Čakovice, hř. D.Počernice T1.
III. třída – skupina A
11:00 Ďáblice C – Zlíchov B, hř. Ďáblice T.
11:00 Lipence C – Dukla JM, hř. Lipence T.
16:30 Miškovice B – Olymp B, hř. Miškovice T.
III. třída – skupina B
16:30 Praga B – Záběhlice, hř. Praga T.
16:30 Klánovice B – FK Koloděje, hř. Klánovice T.
III. třída – skupina C
16:30 KOTVA Vršovice – Dolní Měcholupy B, hř. Hrdlořezy T.
16:30 Čechie Smíchov B – Vinoř B, hř. Čechie Smíchov T.
16:30 Sparta Krč C – Újezd P-4 B, hř. Krč T.
Neděle 7. dubna
Fotbalová národní liga
10:15 Viktoria Žižkov – Sokolov
Divize
10:15 Admira – Nové Strašecí
10:15 Vyšehrad – Meteor
Pražská teplárenská přebor
10:15 Bohemians Praha B – Vršovice, hř. Březiněves T.
16:30 Viktoria Žižkov B – ČAFC, hř. H.Měcholupy UMT.
16:30 Uhřiněves – Háje, hř. Uhřiněves UMT.
16:30 Třeboradice – Zbraslav, hř. Třeboradice T.
16:30 Motorlet B – Bílá Hora, hř. Motorlet UMT.
I.A třída – skupina A
16:30 Újezd n.L. – Dolní Počernice, hř. Újezd n.L. T.
16:30 Dubeč – Admira B, hř. Dubeč T.
16:30 Kyje – Loko Vltavín B, hř. Kyje UMT.
16:30 Ďáblice – Hostivař, hř. Ďáblice T.
I.A třída – skupina B
13:00 ČAFC B – Kunratice, hř. ČAFC UMT.
16:30 Cholupice – Nebušice, hř. Cholupice T.
I.B třída – skupina A
10:30 Podolí B – Stodůlky B, hř. Podolí UMT.
I.B třída – skupina B
16:30 Tempo B – Union Žižkov, hř. Tempo T.
16:30 Braník B – Háje B, hř. Bráník UMT.
16:30 Kbely B – Chodov, hř. Kbely T.
16:30 Šeberov – Třeboradice B, hř. Šeberov UMT.
II. třída – skupina A
10:45 Řepy B – ČZU Praha rozhodčí: Ambrož hř. Řepy T.
16:30 Řeporyje B – Lipence B rozhodčí: Bujas hř. Řeporyje T.
16:30 SK Střešovice C – GORDIC Kačerov rozhodčí: Abraham hř. SK Střešovice UMT.
II. třída – skupina B
16:30 Chabry B – Běchovice, hř. Chabry T.
16:30 Hloubětín – Satalice, hř. Praga T.
16:30 Miškovice – Bohnice, hř. Miškovice T.
16:30 Klánovice – King, hř. Klánovice T.
II. třída – skupina C
16:30 Písnice – Stodůlky C, hř. Písnice T.
16:30 PSK Union B – Kolovraty B, hř. PSK Union UMT
16:30 Čechie Smíchov – Ruzyně, hř. Čechie Smíchov T.
16:30 Hostivař B – Dolní Měcholupy, hř. Hostivař T.
II. třída – skupina D
16:30 Vršovice B – Štěrboholy B, hř. Vršovice T.
III. třída – skupina A
14:00 Ďáblice C – Točná, hř. Ďáblice T.
16:30 Zlíchov B – Advokát, hř. Zlíchov T.
16:30 Lysolaje – Podolí C, hř. Aritma UMT.
16:30 Suchdol B – Bohnice C, hř. Suchdol T.
III. třída – skupina B
16:30 Hrdlořezy – Slavia Malešice B, hř. Hrdlořezy T.
16:30 Nusle B – Dolní Počernice C, hř. Nusle T.
16:30 Chodov B – Šeberov B, hř. Chodov T.
III. třída – skupina C
15:15 ČAFC C – GORDIC Kačerov B, hř. ČAFC UMT.
16:30 1999 Praha B – Chuchle B, hř. Krč T.
Redakce s přispěním Pražského fotbalového svazu (www.fotbalpraha.cz).