dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Fotbalový talent Václav Kadlec prodloužil smlouvu ve Spartě
Spartě se podařilo udržet jednu ze svých největších opor. Foto: www.sparta.cz

Fotbalový talent Václav Kadlec prodloužil smlouvu ve Spartě

V posledních týdnech a měsících sparťanští fanoušci trnuli, jestli Václav Kadlec, který platí za jeden z největších fotbalových talentů současnosti, z klubu odejde. Nakonec mohou zůstat klidní, útočník ve Spartě zůstává.

Vedení Sparty se totiž s Václavem Kadlecem a jeho manažerem Pavlem Paskou domluvilo na prodloužení smlouvy. Ta stávající měla vypršet příští rok v létě.

Jednadvacetiletý útočník prodloužil kontrakt na Letné do 30. června 2016. Kadlec je ve Spartě už pátý rok, předtím byl hráčem Bohemians 1905.

„Jsme rádi, že se nám podařilo tuto věc dotáhnout do konce, Vašek ukázal sparťanské srdce,“ uvedl pro klubový web člen představenstva ACS Jakub Otava.

„Věřím, že moje další působení ve Spartě bude úspěšné. Všichni se soustředíme na to, abychom teď postoupili přes Häcken do dalšího předkola Evropské ligy, to je jednoznačná priorita,“ řekl pro web Václav Kadlec.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru