dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Sezónu ukončil fotbalista panákovou smrští, potom usedl za volant

Dva případy opilých řidičů řešili v uplynulém víkendu strážníci pražské městské policie. Oba řidiči na sebe opět upozornili nestandardním způsobem jízdy. První případ se stal v sobotu v noci v ulici Generála Šišky na Praze 12. Strážníci si zde všimli osobního auta, jehož řidič kličkoval po vozovce a několikrát přejel do protisměru. Strážníci proto vozidlo zastavili v ulici K Vltavě a vyzvali řidiče k předložení dokladů.

Na první pohled opilý cizinec toho nebyl schopen. Přiznal se, že před jízdou pil. To potvrdila i provedená dechová zkouška s pozitivním výsledkem bezmála 1,5‰. Strážníci pětapadesátile-tého muže pro podezření ze spáchání trestného činu předali Policii ČR.

Druhý případ se stal v neděli ve dvě hodiny ráno v Broumarské ulici v Praze 14. Strážníci si zde všimli kličkujícího auta, které několikrát vjelo do protisměru. Proto jej zastavili. Zjevně opilý muž velmi špatně artikuloval, zadrhával se a působil celkově unaveně.

Na dotaz, zda požil nějaký alkohol, se ihned přiznal. Uvedl, že vypil velké množství tvrdého alkoholu na rozlučce k ukončení fotbalové sezóny. Provedenou dechovou zkouškou hlídka muži naměřila bezmála 2,5‰. Strážníci šestatřicetiletého muže následně předali Policii ČR k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru