dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Fotbalové derby pražských „S“: Bezpečnostní opatření

Pražská policie chystá v souvislosti se nedělním fotbalovým utkáním SYNOT ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a AC Sparta Praha bezpečnostní opatření.  

Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké policie. Dále také členové antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policisté z oddělení služební hipologie a kynologie. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem budou policistům pomáhat i strážníci Městské policie hlavního města Prahy. Během přípravy bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne.

Policisté budou již v průběhu dne monitorovat pohyb fanoušků obou celků na území metropole. V případě potřeby zajistí doprovod fanoušků ke stadionu a budou dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Stadion bude pro fanoušky otevřený již v půl druhé odpoledne. Pořadatelé budou také všechny návštěvníky u vstupu kontrolovat, zdali na stadion nevnášejí nebezpečné předměty nebo pyrotechniku. Proto je třeba na utkání přijít s dostatečným časovým předstihem.

„Návštěvníky fotbalového utkání, kteří se na stadion ve Vršovicích chystají přijet automobilem, prosíme, aby svá vozidla zanechali doma a dali přednost spíše městské hromadné dopravě. V okolí stadionu se budou totiž s velkou pravděpodobností tvořit kolony. Policisté z oddělení řízení dopravy budou dělat maximum, aby byla doprava co nejplynulejší, budou řídit křižovatky v okolí stadionu a usměrňovat provoz,“ řekla mluvčí Policie Iveta Martínková.  


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru