dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C

Fotbalová kvalifikace na mistrovství, stovky policistů v ulicích

Pražská policie přichystala v souvislosti s dnešním fotbalovým utkáním kvalifikace ME 2016 mezi mužstvy České republiky a Lotyšska bezpečnostní opatření. 

Na tomto opatření se budou podílet asi tři stovky policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu a speciální pořádkové jednotky. „V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem budou policistům pomáhat i strážníci. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.
 
Policisté budou v rámci opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Stadion bude pro fanoušky otevřený od šestnácti hodin a třiceti minut. Zápas začíná v osmnáct hodin.
 
„Nutno také zmínit, že parkovací kapacity kolem stadionu ve Vršovicích jsou omezené, proto prosíme návštěvníky fotbalového utkání, aby nechali svá vozidla doma a využili v co největší míře MHD,“ dodal Daněk.

Před začátkem utkání a po jeho skončení se budou v okolí s velkou pravděpodobností tvořit kolony, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.


Další krátké zprávy
Nahoru