dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Fotbalista surově kopnul protihráče do hlavy, teď mu hrozí deset let vězení
Fotbalové hřiště. Ilustrační foto: Zákupák / Wikimedia Commons

Fotbalista surově kopnul protihráče do hlavy, teď mu hrozí deset let vězení

Vyšetřovatel v těchto dnech zahájil trestní stíhání devětadvacetiletého fotbalisty, který na začátku letošní roku při zápase surově fauloval protihráče. Je obviněn ze spáchání trestního činu těžké ublížení na zdraví a pokus výtržnictví, za což mu hrozí až desetileté vězení. Jeho stíhání vedou policisté na svobodě.

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu vyšetřují od ledna letošního roku případ hrubého nesportovního chování, které se odehrálo během jednoho lednového fotbalového utkání v pražském Braníku.

Devětadvacetiletý fotbalista ve 40. minutě zápasu fauloval svého dvacetiletého protihráče, ten upadl na zem a skončil takzvaně „na čtyřech“. Útočník však k němu přistoupil a poměrně velkou silou ho kopl do hlavy.

Mladík ihned upadl do bezvědomí a na místo musela přijet záchranka, která zraněného převezla do nemocnice, kde zůstal v hospitalizaci.

„Celý případ si převzali kriminalisté, kteří vyslechli několik svědků události a nechali vypracovat znalecký posudek z oboru zdravotnictví a odvětví soudního lékařství, na jehož základě zjistili, že mladý napadený fotbalista utrpěl střední otřes mozku, zlomeninu pátého krčního obratle a pohmožděniny na hlavě,“ uvedla mluvčí pražské Jana Rösslerová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru