Dnes Neděle - zatazeno 12°C
Zítra Pondělí - skorojasno 15°C
Neděle 17. 10. 2021
Svátek má Hedvika
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
FOR GASTRO & HOTEL 2021: Inspirace pro oživení podnikání i degustace
Foto: FOR GASTRO & HOTEL /3X/

FOR GASTRO & HOTEL 2021: Inspirace pro oživení podnikání i degustace

Pohostinství i jeho přidružená odvětví utrpěly za období pandemie velké ztráty a patří mezi nejpostiženější obory. Veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL pomůže nejen nabrat podněty, jak znovu oživit podnikání v tomto oboru, ale představí i nejnovější trendy a technologie. Jaké zajímavosti veletrh nabídne? 

Podnikatelé a firmy oboru pohostinství konečně získají dlouho očekávanou příležitost osobně se setkat s odborníky, obchodními partnery i veřejností a poznat novinky a technologie. Také dostanou podněty, které jim pomohou s restartem segmentu HoReCa. Prezentovat se budou významné firmy ze sekcí hotelnictví, vybavení hotelů, nábytku, rezervačních technologií i zabezpečení podniků a mnoho dalších. Chybět nebudou speciality či potraviny a s nimi spojené ochutnávky.

Technologické novinky
FOR GASTRO & HOTEL dává příležitost poznat technologické novinky. Do Letňan je přiveze například firma Blažek Gastro, jejíž expozice má jako hlavní téma vybavení společnosti Electrolux Professional od nápojové techniky přes varnou technologii po dynamickou přípravu nebo chlazení. Společnost TeS Chotěboř bude prezentovat komplet nejmodernějších varných a mycích systémů a Eurofit Prosperity vystaví japonské nože z damascénské oceli. Společnost CESK nabídne profesionální kávovary, gastro vybavení nebo výčepní techniku, stroje na kopečkovou, točenou i fresh zmrzlinu, výrobníky ledové tříště, vitríny, stroje na zpracování čokolády nebo multifunkční cukrářské stroje. V oboru technologií nebude chybět zboží od společností AT FORNAX, Jipa nebo Stránský a Petržík. 

Dvanáctkrát ryze česky
for-gastro-jidlo-2021 Oblasti potravin bude dominovat expozice Státního zemědělského intervenčního fondu, která uvede prezentaci 12 firem s českými potravinami: SEMIX PLUSO, Petr Mančík – Výrobky od Zrcadla, Iva Navrkalová, Šumavský pramen, KRAJČI PLUS, Dagmar Řezníčková, BARTONIK GROUP, Od Macháčků, Milan Douděra, Květná Zahrada, JAVORNÍK – CZ nebo Pekárna Král. Tato instituce spadající pod Ministerstvo zemědělství ČR uděluje národní značku kvality Klasa, BIO, biozebru Produkt ekologického zemědělství, biolist či Regionální potravinu. Své produkty představí na veletrhu mimo jiné i pivovar Ferdinand, nebo manufakturní výrobce zmrzlin a sorbetů Giroma Gelato. Společnost damejidlo.cz si pro návštěvníky veletrhu připravilo soutěž na kole štěstí o zajímavé ceny. 

Druhý restart
Veletrh přinese zajímavý doprovodný program, jehož nejvýznamnějším bodem bude odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL. Akce se bude konat v Kongresovém sále výstaviště v první den veletrhu 7. října. Jeho stěžejním tématem bude Druhý restart: Spolupráce a peníze v pohostinství. Pro inspiraci si na veletrh můžete zajít ve dnech 7. až 9. října do PVA EXPO PRAHA. Více informací na www.for-gastro.cz.

for-gastro-kuchari-2021


Autor: TZ, red

Mentoring pro ženy z Prahy 4: Jak najít vysněnou práci?

14. října 2021 v 06:41

Jste na rodičovské nebo mateřské dovolené a chystáte se zpět do práce? Máte z návratu do pracovního kolotoče obavy? Přijďte se inspirovat zkušenostmi dalších žen u kulatého stolu v rámci projektu Po rodičovské do práce pro ženy z Prahy 4.

6 potravin, které nejsou vhodné pro ketodietu

13. října 2021 v 06:52

Podívejte se, která jídla nejsou vhodná pro vaši ketodietu a jak je nahradit.

Profesia days a HR days v Letňanech

2. října 2021 v 07:08

Veletrh práce Profesia days a odborný veletrh HR days, se konají ve středu 6. a čtvrtek 7. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Letos je navíc doprovází odborná konference Hospodářské komory ČR s názvem HR chytře.

Ušijte si sami a nakupte všechno na jednom místě

29. září 2021 v 06:50

Také se vám stává, že jdete do obchodu s oblečením, ale odcházíte s prázdnou? Současná móda vám nesedne, a když už, tak je to vyrobeno z nepříjemného materiálu? Pokud jste zruční a umíte šít, můžete si své oblečení vyrobit sami. Problémem může být to, že ne každý obchod disponuje vším, co...

Den zdraví na Poliklinice Parník

26. září 2021 ve 13:54

Ve čtvrtek 14. října se ve vestibulu Polikliniky Parník v ulici Generála Janouška 17 koná od 7 do 12 hodin Den zdraví 2021.

Další články
Nahoru