dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Food festival zve na všechny chutě světa. Nebojte, housenky a šneci budou

Ochutnávku u více než 60 stánků nabídne Food festival v sobotu 13. června od 10 do 22 hodin na zámku v Dobřichovicích. Budete moci ochutnat africkou kuchyni, jejíž součástí jsou například malé smažené ryby či housenky. Dále iránské a marocké speciality, indickou kuchyni, argentinská masa, maďarský perkelt, švycarský racllete, šnečí speciality a mnohé další. 

V rámci vstupného obdrží každý návštěvník časopis Všechny chutě světa plný receptů a zajímavých článků a koření na ryby.

Festival v Dobřichovicích, kam se dostanete za dvacet minut vlakem ze smíchovského nádraží, nebude pouze pro pasivní účastníky, ale budete si také moci vyzkoušet horolezeckou stěnu, šplhání po bednách na most, bungee running a třešničkou na dortu bude lanovka přes Berounku.

Samozřejmě nebude chybět ani divadlo pro děti, vystoupí kapely Poitín, Chichimeku, David Oplatek s hrou na africké djambe, večer zakončí energický swing v podání Swingfonix .  


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru