dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Víkendové tipy

Flamenková party aneb Tablao en Praga. V neděli 18. října

Flamenko v podání choreografky a tanečnice Jany Drdácké a jejích studentek různých úrovní – od začátečnic až po pokročilé můžete vidět při pravidelných hudebně-tanečních představeních Tablao en Praga ve studiu Element (Opletalova 27, Praha 1).

Vedle temperamentního tance, živé hudby a zpěvu nechybí ani skvělé španělské víno a tapas – typické španělské občerstení. Vstupenky si můžete rezervovat již na oba termíny emailem: tablao@email.cz. Vstupné 200 korun.

Hostem říjnového večera od 20 hodin je David Smrž Trio Flamenco + Carli

David Smrž – kytara

Anna „Punchoja“ Štěpánová – housle

Papagaraito – cajón

Carli Rebecca Jefferson – step flow

Luisa Escobosa – host večera

Flamenco jako návrat k „tomu“ přirozenému, původnímu, co dnešní člověk ztrácí. Flamenco jako svoboda. Prolnutí vlastní inspirace s tradicí a improvizací. Vedeni těmito principy, setkávají se Trio Flamenco a Carli Jefferson, aby se vzájemně inspirovali a využili síly okamžiku.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru