dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Fitness v Ďáblicích a Čimicích
Nové fitness zóny na sídlišti Ďáblice a Čimice. Foto: Praha 8

Fitness v Ďáblicích a Čimicích

Během prázdnin vznikla v Praze 8 dvě nová místa, kde je možno cvičit pod širým nebem.

První v ulici Taussigova na sídlišti Ďáblice a druhé v ulici Ouholická na sídlišti Čimice.

V Tausssigově je umístěno pět prvků, které rozšířily stávající „areál“ se dvěma sportovními plochami – antukovým hřištěm a multifunkční arénou s živičným hřištěm.

Také v Ouholické se při realizaci fitness zóny se sedmi prvky vybralo místo vedle sportovní arény. Je v těsné blízkosti dětské hřiště, což jistě uvítají rodiče malých dětí.

„Během realizací jsme pamatovali i na dobrou dostupnost. V Taussigově je proto možné používat novou propojovací pěší cestu, namísto původní vyšlapané pěšiny, a v Ouholické vznikla úplně nová cesta,“ dodává starosta Prahy 8 Jiří Janků.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru