Dnes Neděle - zatazeno 23°C
Zítra Pondělí - obcasny-dest 16°C
Neděle 14. 4. 2024
Svátek má Vincenc, Vincent
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, saunu a kryokomoru
Moderní multifunkční fitness centrum Gymstory. Foto: archiv

Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, saunu a kryokomoru

Nejmodernější posilovací stroje z USA, špičkové technologie, nejvybavenější a nejdelší krytá překážková dráha v ČR, řada skupinových lekcí (od kruhových tréninků přes indoor-cycling, jógu až po cvičení na regeneraci a ochranu páteře), kryokomora, sauna i fyzioterapie. To je jen část služeb fitcentra Gymstory v Obchodním centru Šestka v Praze 6 v blízkosti pražského letiště.

Hlavním záměrem netradičního fitness konceptu bylo vytvoření centra zdravého pohybu, čemuž odpovídá i nabídka kurzů a lekcí cvičení. Na své si tu přijdou rodiče s dětmi, profesionální sportovci i široká veřejnost. 

Moderní multifunkční fitness centrum Gymstory se rozprostírá na ploše 1 700 metrů čtverečních a po galerii moderního výtvarného umění SKY GALLERY Šestka a herně Game World je další nabídkou, jak návštěvníkům Šestky zpříjemnit pobyt v nákupním centru. 

„Fitness centrum nám i zákazníkům na Šestce chybělo, a proto jsme se rozhodli jej na volné rozlehlé ploše vybudovat. Věříme, že se nám podařilo vystavět takový koncept, který uspokojí širokou veřejnosti i profesionální sportovce jak z Prahy 6, tak ze širokého okolí. Tím doplňujeme rozmanitost zábavy a volnočasových aktivit,“ vysvětluje Lenka Šátková, marketing manager Šestky.

Jedním z hlavních lákadel je pro návštěvníky Gymstory unikátní cvičební systém ideomotorické terapie (IMT), která využívá přirozené pohyby těla a šetrným způsobem buduje stabilitu, sílu i hybnost kloubů, čímž se dokáže postupně vypořádat s obvyklou bolestí pohybového aparátu. 

Návštěvníci Gymstory si mohou vybrat z četné nabídky lekcí od skupinových kruhových tréninků nebo nejrůznějších speciálních posilovacích hodin až po cvičení s kettlebells, indoor-cycling či jógu. Mohou využívat speciální tréninky zaměřené na konkrétní problémy, zdravotního cvičení nebo fyzioterapie či si dopřát regeneraci v mrazivé kryokomoře nebo naopak v rozpálené sauně. Více na https://www.gymstory.cz/.


Autor: red

Šárecký běh

12. dubna 2024 v 07:21

Závod v sobotu 13. dubna vede údolím Divoké Šárky v délce 7km.

Prague Bike Fest Na Výstavišti nabídne to nejlepší ze světa cyklistiky

9. dubna 2024 v 11:38

Druhý ročník Prague Bike Fest se blíží a o víkendu 27. – 28. dubna se opět otevřou brány pražského Výstaviště, kdy areál uvítá všechny cyklo nadšence v rámci největšího cyklistického festivalu v roce. Během dvou dnů si návštěvníci užijí porci adrenalinových show, exhibice, workshopy, organizované...

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Rozhledny v pohybu: Petřín 3x jinak

3. dubna 2024 v 07:19

V neděli 21. dubna se koná závod Petřín 3× jinak 2024, který je součástí běžeckého seriálu Rozhledny v pohybu. Závod je podporován radnicí Prahy 1 a její občané mají startovné zdarma.

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Minigolf v Centrálním parku opět zahajuje sezonu

31. března 2024 v 10:49

Minigolf v Centrálním parku Prahy 13 opět zahajuje sezonu a od 1. dubna ho může veřejnost zdarma užívat.

Další články
Nahoru