Dnes Pátek - skorojasno 8°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, saunu a kryokomoru
Moderní multifunkční fitness centrum Gymstory. Foto: archiv

Fitcentrum Gymstory v OC Šestka nabízí kompletní fitness vybavení, saunu a kryokomoru

Nejmodernější posilovací stroje z USA, špičkové technologie, nejvybavenější a nejdelší krytá překážková dráha v ČR, řada skupinových lekcí (od kruhových tréninků přes indoor-cycling, jógu až po cvičení na regeneraci a ochranu páteře), kryokomora, sauna i fyzioterapie. To je jen část služeb fitcentra Gymstory v Obchodním centru Šestka v Praze 6 v blízkosti pražského letiště.

Hlavním záměrem netradičního fitness konceptu bylo vytvoření centra zdravého pohybu, čemuž odpovídá i nabídka kurzů a lekcí cvičení. Na své si tu přijdou rodiče s dětmi, profesionální sportovci i široká veřejnost. 

Moderní multifunkční fitness centrum Gymstory se rozprostírá na ploše 1 700 metrů čtverečních a po galerii moderního výtvarného umění SKY GALLERY Šestka a herně Game World je další nabídkou, jak návštěvníkům Šestky zpříjemnit pobyt v nákupním centru. 

„Fitness centrum nám i zákazníkům na Šestce chybělo, a proto jsme se rozhodli jej na volné rozlehlé ploše vybudovat. Věříme, že se nám podařilo vystavět takový koncept, který uspokojí širokou veřejnosti i profesionální sportovce jak z Prahy 6, tak ze širokého okolí. Tím doplňujeme rozmanitost zábavy a volnočasových aktivit,“ vysvětluje Lenka Šátková, marketing manager Šestky.

Jedním z hlavních lákadel je pro návštěvníky Gymstory unikátní cvičební systém ideomotorické terapie (IMT), která využívá přirozené pohyby těla a šetrným způsobem buduje stabilitu, sílu i hybnost kloubů, čímž se dokáže postupně vypořádat s obvyklou bolestí pohybového aparátu. 

Návštěvníci Gymstory si mohou vybrat z četné nabídky lekcí od skupinových kruhových tréninků nebo nejrůznějších speciálních posilovacích hodin až po cvičení s kettlebells, indoor-cycling či jógu. Mohou využívat speciální tréninky zaměřené na konkrétní problémy, zdravotního cvičení nebo fyzioterapie či si dopřát regeneraci v mrazivé kryokomoře nebo naopak v rozpálené sauně. Více na https://www.gymstory.cz/.


Autor: red

Hřeje mě pohyb. Běží se na podporu obětem zemětřesení v Turecku a Sýrii

Dnes v 09:48

Sportovně-charitativní akce Hřeje mě pohyb si na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy vybudovala již svou tradici. Letošní třetí pokračování odstartuje v neděli 2. dubna v 11 hodin.

Na 1/2Maratonu Praha budou závodit dvojnásobný vítěz nebo elitní běžkyně

Včera ve 14:37

V sobotu se do pražských ulic vydají běžci. 1/2Maraton Praha se po roce vrací. Ozdobou budou nejenom tisíce běžců, ale také elitní atleti. 

V sobotu se bude uklízet v Nových Vysočanech

Včera v 08:51

Další úklidová akce v sobotu 1. dubna v Nových Vysočanech v Praze 9.

Praha 4 instaluje na hřiště nové workoutové prvky

25. března 2023 ve 13:08

Vybavení několika oblíbených sportovišť v Praze 4 doplní v letošní sezóně nové workoutové prvky. Rozšíření počtu veřejných hřišť, na kterých budou návštěvníkům k dispozici i konstrukce pro posilování s vlastní vahou již schválila rada městské části.

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Další články
Nahoru