dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Firmy, živnostníci a řemeslníci se představí na festivalu kutilů Hobby fest
Ilustrační foto: freeimages

Firmy, živnostníci a řemeslníci se představí na festivalu kutilů Hobby fest

Dnes startuje na náměstí Jiřího z Poděbrad v 10 hodin ojedinělá akce, která má za cíl prezentovat služby a výrobky místních podnikatelů. Festival Hobby fest potrvá do neděle a podpoří řemesla a společnosti v Praze 3.

K vidění bude různorodý sortiment zboží, jako kuchyňské potřeby, nábytek, zdravotní matrace, chovatelské potřeby, květiny, skleníky, solární panely. Svoje služby představí svaz chovatelů, svaz zahrádkářů, dráteníci a jiné firmy, které nabízejí drobné stavební úpravy.

Jelikož se jedná o poslední prázdninový víkend, nebude chybět ani speciální program pro děti, ve kterém se budou moci aktivně zapojit do vybraných řemesel a navíc si rozšířit obzor při poznávání jednotlivých oborů.

Kromě přehlídky řemesel se návštěvníci můžou těšit i na vystoupení kapel Frajara Putika, Ocho Rios, Šarkani nebo Michal Tučný Revival.

Hobby fest 2014 je určený pro majitele a nájemce domů, chataře, zahrádkáře a chovatele. Jeho záměrem je ukázat obyvatelům Prahy 3, jaké možnosti jim nabízí třetí městská část.

Místní podnikatelé tak budou mít možnost prezentovat svoji činnost v konkurenci nadnárodních společností.

hobby-fest_1-nahled


Další články
Nahoru